Menu

Motyw

Język

Acer Iconia X14 4
Acer

Acer Iconia X14

  • System operacyjny Android 15
  • Wyświetlacz 14 cale 1200x1920 piksele
  • Bateria 8000 mAh Li-Ion
  • Wydajność 8GB RAM Allwinner A733
  • Aparaty 8Mpix 1080p
  • Pamięć wewnętrzna 256GB UFS 3.1

Specyfikacja Acer Iconia X14

Ogólne

Marka
Acer
Model
Iconia X14
Alias modelu
X14-M1N
Data zapowiedzi
Środa, 03 Września 2025 r.
Data wprowadzenia
Sobota, 01 Listopada 2025 r.
Status
Dostępny
Ceny
€310

Konstrukcja

Wysokość
324.6 mm (12.78 cali)
Szerokość
211 mm (8.31 cali)
Grubość
8 mm (0.31 cali)
Waga
910 g (32.10 oz)
Kolory
Szary

Wyświetlacz

Typ wyświetlacza
OLED
Przekątna ekranu
14 cali
Rozdzielczość
1200 × 1920 px
Proporcje ekranu
16:10
Gęstość pikseli
162 ppi
Stosunek ekranu do obudowy
≈ 83%
Ekran dotykowy
Tak
Funkcje ekranu
Pojemnościowy ekran dotykowy
Ekran wielodotykowy

Podzespoły

Chipset
Allwinner A733
Rdzenie CPU
8
Proces technologiczny
12 nm
Maks. taktowanie CPU
1800 MHz
Architektura CPU
64-bit
Mikroarchitektura
2x 2.0 GHz – Cortex-A76
6x 1.8 GHz – Cortex-A55
Typ pamięci
LPDDR5
GPU
IMG BXM-4-64 MC1
Pamięć RAM
8GB
Pamięć wewnętrzna
256GB
Typ pamięci wewnętrznej
UFS 3.1
Warianty
256GB 8GB RAM
Rozszerzanie pamięci
Tak
Gniazda kart
microSDXC

Oprogramowanie

System operacyjny
Android 15 (Vanilla Ice Cream)

Aparat główny

Obsługa aparatów
Tak
Pojedynczy aparat
8 Mpix
Autofokus (AF)
Obsługa lampy błyskowej
Tak
Typ lampy
Lampa LED
Możliwości wideo
Tak
Rozdzielczość wideo
1080p @ 30 fps

Aparat przedni

Obsługa aparatów
Tak
Pojedynczy aparat
5 Mpix
Możliwości wideo
Tak
Rozdzielczość wideo
1080p @ 30 fps

Bateria

Typ
Li-Ion
Pojemność
8000 mAh

Sieć

Standardy sieci
Nie

Łączność

Obsługa Wi-Fi
Tak ( Wi-Fi 6 )
Standardy Wi-Fi
802.11/a/b/g/n/ac/ax
Funkcje Wi-Fi
Dual-band
Obsługa Bluetooth
Tak, v5.4
Porty USB
USB Type-C 2.0
Standard USB
Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS)
Obsługa GPS
Nie
Obsługa NFC
Nie

Multimedia

Głośniki
Tak
Złącze słuchawkowe
Tak
Audio
Cztery głośniki, Głośniki stereo
Radio FM
Nie

Funkcje

Czujniki
Akcelerometr

Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.

Zdjęcia Acer Iconia X14

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje Acer Iconia X14?

Cena Acer Iconia X14 wynosi €310 i może się zmieniać w czasie.

Kiedy Acer Iconia X14 trafił do sprzedaży?

Model Acer Iconia X14 oficjalnie zadebiutował Sobota, 01 Listopada 2025 r..

Czy Acer Iconia X14 jest dostępny w sklepach?

Tak, Acer Iconia X14 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.

Ile waży Acer Iconia X14?

Model Acer Iconia X14 waży około 910 g.

Jaką przekątną ma ekran Acer Iconia X14?

Wyświetlacz Acer Iconia X14 ma 14 cala.

Czy Acer Iconia X14 obsługuje 5G?

Nie, Acer Iconia X14 nie obsługuje sieci 5G.

Ile aparatów ma Acer Iconia X14?

Model Acer Iconia X14 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.