Menu

Motyw

Język

LG Folder 2 7
LG

LG Folder 2

  • System operacyjny Android 8.0 LG UX 8.0
  • Wyświetlacz 2.8 cale 240x320 piksele
  • Bateria 1470 mAh Li-Ion
  • Wydajność 1GB RAM Snapdragon 210
  • Aparaty 2Mpix
  • Pamięć wewnętrzna 8GB

Specyfikacja LG Folder 2

Ogólne

Marka
LG
Model
Folder 2
Data zapowiedzi
Piątek, 17 Kwietnia 2020 r.
Data wprowadzenia
Piątek, 17 Kwietnia 2020 r.
Status
Wycofany
Ceny
€150

Konstrukcja

Wysokość
107.9 mm (4.25 cali)
Szerokość
55 mm (2.17 cali)
Grubość
18 mm (0.71 cali)
Waga
127 g (4.48 oz)
Kolory
Platynowoszary kolor, Biały

Wyświetlacz

Typ wyświetlacza
IPS LCD
Przekątna ekranu
2.8 cali
Rozdzielczość
240 × 320 px
Proporcje ekranu
4:3
Gęstość pikseli
143 ppi
Stosunek ekranu do obudowy
≈ 40.9%
Ekran dotykowy
Nie

Podzespoły

Chipset
Qualcomm Snapdragon 210
Rdzenie CPU
4
Proces technologiczny
28 nm
Maks. taktowanie CPU
1.1 GHz
Architektura CPU
32-bit
Mikroarchitektura
Cortex-A7
Typ pamięci
LPDDR3
GPU
Qualcomm Adreno 304
Pamięć RAM
1GB
Pamięć wewnętrzna
8GB
Warianty
8GB 1GB RAM
Rozszerzanie pamięci
Tak
Gniazda kart
microSDXC

Oprogramowanie

System operacyjny
Android 8.0 (Oreo)
Interfejs użytkownika
LG UX 8.0

Aparat główny

Obsługa aparatów
Tak
Pojedynczy aparat
2 Mpix
Możliwości wideo
Tak

Bateria

Typ
Li-Ion
Pojemność
1470 mAh
Wymienność
Wymienna

Sieć

Karty SIM
Single SIM (Nano-SIM)
Prędkości transmisji danych
LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps
Pasma 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Pasma 3G
HSPA: 900 / 2100 MHz
Pasma 4G
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)

Łączność

Obsługa Wi-Fi
Tak ( Wi-Fi 4 )
Standardy Wi-Fi
802.11/b/g/n
Obsługa Bluetooth
Tak, v4.1
Porty USB
Micro-USB 2.0
Standard USB
Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS)
Obsługa GPS
Tak
Funkcje GPS
GPS
Obsługa NFC
Nie

Multimedia

Głośniki
Tak
Radio FM
Tak

Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.

Zdjęcia LG Folder 2

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje LG Folder 2?

Cena LG Folder 2 wynosi €150 i może się zmieniać w czasie.

Kiedy LG Folder 2 trafił do sprzedaży?

Model LG Folder 2 oficjalnie zadebiutował Piątek, 17 Kwietnia 2020 r..

Czy LG Folder 2 jest dostępny w sklepach?

Nie, LG Folder 2 nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.

Ile waży LG Folder 2?

Model LG Folder 2 waży około 127 g.

Jaką przekątną ma ekran LG Folder 2?

Wyświetlacz LG Folder 2 ma 2.8 cala.

Czy LG Folder 2 obsługuje 5G?

Nie, LG Folder 2 nie obsługuje sieci 5G.

Ile aparatów ma LG Folder 2?

Model LG Folder 2 oferuje z tyłu Pojedynczy aparat i nie ma aparatu do selfie.