Motorola Moto X40
Specyfikacja Motorola Moto X40
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | Moto X40 |
| Alias modelu | XT2301-5 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 15 Grudnia 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 22 Grudnia 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €540 |
Konstrukcja
| Wysokość | 161.2 mm (6.35 cali) |
| Szerokość | 74 mm (2.91 cali) |
| Grubość | 8.6 mm (0.34 cali) |
| Waga | 199 g (7.02 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Gorilla Glass Victus Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | czarny, Niebieski |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporność |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna ekranu | 6.7 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 393 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.9% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3.36 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 (128GB) UFS 4.0 (256GB/512GB/128GB) |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 13 (Tiramisu), Aktualizacja do Android 14 (Upside Down Cake) |
| Interfejs użytkownika | MYUI 6.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.9 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.55" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 12 Mpix, ƒ/1.6 ( Teleobiektyw ), 1.22 μm, x2 Zoom optyczny, 1/2.93" Rozmiar sensora PDAF 50 Mpix, ƒ/2.2, 117° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora Autofokus (AF) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
| Funkcje wideo | 10-bit HDR+, Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 60 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.61 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4600 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 125 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.3 |
| Porty USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Dolby Atmos, Technologia Snapdragon Sound, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem |
| Funkcje dodatkowe | Quick Charge 5 Smart Connect USB Power Delivery 3.0 |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Motorola Moto X40
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Motorola Moto X40?
Cena Motorola Moto X40 wynosi €540 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Motorola Moto X40 trafił do sprzedaży?
Model Motorola Moto X40 oficjalnie zadebiutował Czwartek, 22 Grudnia 2022 r..
-
Czy Motorola Moto X40 jest dostępny w sklepach?
Tak, Motorola Moto X40 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Motorola Moto X40?
Model Motorola Moto X40 waży około 199 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola Moto X40?
Wyświetlacz Motorola Moto X40 ma 6.7 cala.
-
Czy Motorola Moto X40 obsługuje 5G?
Tak, Motorola Moto X40 obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Motorola Moto X40?
Model Motorola Moto X40 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.