Motorola One Action
Specyfikacja Motorola One Action
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | One Action |
| Alias modelu | XT2013-1 (Wersja międzynarodowa) XT2013-2 (Wersja międzynarodowa) XT2013-4 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 31 Października 2019 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 31 Października 2019 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €160 |
Konstrukcja
| Wysokość | 160.1 mm (6.30 cali) |
| Szerokość | 71.2 mm (2.80 cali) |
| Grubość | 9.2 mm (0.36 cali) |
| Waga | 176 g (6.21 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: Szkło |
| Kolory | Aqua Teal, Dżinsowy niebieski, Perłowy biały kolor |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.3 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2520 px |
| Proporcje ekranu | 21:9 |
| Gęstość pikseli | 432 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 82.5% |
| Ochrona ekranu | Powłoka wodoodporna |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Samsung Exynos 9609 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.2 GHz – Cortex-A73 4x 1.6 GHz – Cortex-A53 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 128GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie), Aktualizacja do Android 11 (Red Velvet Cake) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 12 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.25 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora PDAF 16 Mpix, ƒ/2.2, 14 mm ( Obiektyw ultraszerokokątny ) 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 12 Mpix, ƒ/2.0, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.25 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 3500 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 10 W |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Motorola One Action
Wideorecenzje
Zdjęcia Motorola One Action
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Motorola One Action?
Cena Motorola One Action wynosi €160 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Motorola One Action trafił do sprzedaży?
Model Motorola One Action oficjalnie zadebiutował Czwartek, 31 Października 2019 r..
-
Czy Motorola One Action jest dostępny w sklepach?
Nie, Motorola One Action nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Motorola One Action?
Model Motorola One Action waży około 176 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola One Action?
Wyświetlacz Motorola One Action ma 6.3 cala.
-
Ile aparatów ma Motorola One Action?
Model Motorola One Action ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.