Motorola One Hyper
Specyfikacja Motorola One Hyper
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | One Hyper |
| Alias modelu | XT2027 (Wersja międzynarodowa) XT2027-1 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 22 Stycznia 2020 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 22 Stycznia 2020 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €540 |
Konstrukcja
| Wysokość | 161.8 mm (6.37 cali) |
| Szerokość | 76.6 mm (3.02 cali) |
| Grubość | 8.9 mm (0.35 cali) |
| Waga | 210 g (7.41 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: Szkło |
| Kolory | ciemno-bursztynowy, Błękit głębinowy, Świeża orchidea |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.5 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2340 px |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 396 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 83.7% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 675 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 11 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.0 GHz – Kryo 460 Gold (Cortex-A76) 6x 1.7 GHz – Kryo 460 Silver (Cortex-A55) |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 612 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.0 |
| Warianty | 128GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 10 (Quince Tart), Aktualizacja do Android 11 (Red Velvet Cake) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 64 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.72" Rozmiar sensora PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2, 13 mm ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Laserowy autofokus Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.0, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30/60 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4000 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 27 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b28 (700), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Motorola One Hyper
Wideorecenzje
Zdjęcia Motorola One Hyper
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Motorola One Hyper?
Cena Motorola One Hyper wynosi €540 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Motorola One Hyper trafił do sprzedaży?
Model Motorola One Hyper oficjalnie zadebiutował Środa, 22 Stycznia 2020 r..
-
Czy Motorola One Hyper jest dostępny w sklepach?
Nie, Motorola One Hyper nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Motorola One Hyper?
Model Motorola One Hyper waży około 210 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola One Hyper?
Wyświetlacz Motorola One Hyper ma 6.5 cala.
-
Czy Motorola One Hyper obsługuje 5G?
Nie, Motorola One Hyper nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Motorola One Hyper?
Model Motorola One Hyper ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.