Motorola Razr 70+
Specyfikacja Motorola Razr 70+
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | Razr 70+ |
| Data zapowiedzi | Środa, 29 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 29 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €1,150 |
Konstrukcja
| Wysokość | 171.4 mm (6.75 cali) |
| Szerokość | 74 mm (2.91 cali) |
| Grubość | 7.1 mm (0.28 cali) |
| Waga | 189 g (6.67 oz) |
| Materiały obudowy | Przód: Gorilla Glass Victus (Złożony) Przód: Plastik (Rozłożony) Zawias: tytan |
| Kolory | Zielony |
| Certyfikaty odporności | IP48 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Składany LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.9 cali |
| Rozdzielczość | 1084 × 2640 px |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Gęstość pikseli | 414 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 85.1% |
| Szczytowa jasność | 3000 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass Victus |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| Pamięć RAM | 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.0 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.95" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 50 Mpix, ƒ/2.0, 122° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.28 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Funkcje wideo | Dolby Vision, HDR10+ |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.4 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.7 μm |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Bateria
| Pojemność | 4500 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Tri-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Dolby Atmos, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Motorola Razr 70+
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Motorola Razr 70+?
Cena Motorola Razr 70+ wynosi €1,150 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Motorola Razr 70+ trafił do sprzedaży?
Model Motorola Razr 70+ oficjalnie zadebiutował Środa, 29 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Motorola Razr 70+ jest dostępny w sklepach?
Tak, Motorola Razr 70+ jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Motorola Razr 70+?
Model Motorola Razr 70+ waży około 189 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola Razr 70+?
Wyświetlacz Motorola Razr 70+ ma 6.9 cala.
-
Czy Motorola Razr 70+ obsługuje 5G?
Tak, Motorola Razr 70+ obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Motorola Razr 70+?
Model Motorola Razr 70+ ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.