Menu

Motyw

Język

Motorola S50 Neo 5
Motorola

Motorola S50 Neo

  • System operacyjny Android 14
  • Wyświetlacz 6.7 cale 1080x2400 piksele
  • Bateria 5000 mAh
  • Wydajność 8/12GB RAM Snapdragon 6s Gen 3
  • Aparaty 50Mpix 1080p
  • Pamięć wewnętrzna 256/512GB UFS 2.2

Specyfikacja Motorola S50 Neo

Ogólne

Marka
Motorola
Model
S50 Neo
Alias modelu
XT2427-4
Data zapowiedzi
Wtorek, 25 Czerwca 2024 r.
Data wprowadzenia
Piątek, 28 Czerwca 2024 r.
Status
Dostępny

Konstrukcja

Wysokość
161.9 mm (6.37 cali)
Szerokość
73.1 mm (2.88 cali)
Grubość
7.6 mm (0.30 cali)
Waga
171 g (6.03 oz)
Materiały obudowy
Tył: Plastik lub polimer silikonowy (ekologiczna skóra)
Rama: Plastik
Przód: Szkło
Kolory
Szary, Purpurowy, żółto-zielony

Wyświetlacz

Typ wyświetlacza
P-OLED
Przekątna ekranu
6.7 cali
Rozdzielczość
1080 × 2400 px
Częstotliwość odświeżania
120 Hz
Proporcje ekranu
20:9
Gęstość pikseli
393 ppi
Stosunek ekranu do obudowy
≈ 91.6%
Szczytowa jasność
1600 cd/m²
Ekran dotykowy
Tak
Funkcje ekranu
1 miliard kolorów
Pojemnościowy ekran dotykowy
HDR10+
Ekran wielodotykowy

Podzespoły

Chipset
Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3
Rdzenie CPU
8
Proces technologiczny
6 nm
Maks. taktowanie CPU
2.3 GHz
Architektura CPU
64-bit
Mikroarchitektura
2x 2.3 GHz – Cortex-A78
6x 2.0 GHz – Cortex-A55
Typ pamięci
LPDDR4X
GPU
Qualcomm Adreno 619
Pamięć RAM
8GB, 12GB
Pamięć wewnętrzna
256GB, 512GB
Typ pamięci wewnętrznej
UFS 2.2
Warianty
256GB 8GB RAM
256GB 12GB RAM
512GB 12GB RAM
Rozszerzanie pamięci
Tak
Gniazda kart
microSDXC

Oprogramowanie

System operacyjny
Android 14 (Upside Down Cake)

Aparat główny

Obsługa aparatów
Tak
Podwójny aparat
50 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.95" Rozmiar sensora
Optyczna stabilizacja obrazu (OIS)
PDAF

8 Mpix, ƒ/2.2, 118° ( Obiektyw ultraszerokokątny )
Obsługa lampy błyskowej
Tak
Typ lampy
Lampa LED
Funkcje
Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR)
Panorama
Możliwości wideo
Tak
Rozdzielczość wideo
1080p @ 30/60 fps

Aparat przedni

Obsługa aparatów
Tak
Pojedynczy aparat
32 Mpix, ƒ/2.5 ( Obiektyw szerokokątny )
Możliwości wideo
Tak
Rozdzielczość wideo
1080p @ 30 fps

Bateria

Pojemność
5000 mAh
Moc ładowania przewodowego
30 W

Sieć

Karty SIM
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE
Tak
Prędkości transmisji danych
5G, LTE, HSPA
Pasma 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
CDMA: 800 MHz
Pasma 3G
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
Pasma 4G
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
Pasma 5G
5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Łączność

Obsługa Wi-Fi
Tak
Obsługa Bluetooth
Tak
Porty USB
USB Type-C
Standard USB
Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS)
Obsługa GPS
Tak
Funkcje GPS
GPS
Obsługa NFC
Tak

Multimedia

Głośniki
Tak
Złącze słuchawkowe
Nie
Radio FM
Nie

Funkcje

Czujniki
Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem
Niesprecyzowane czujniki

Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.

Zdjęcia Motorola S50 Neo

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy Motorola S50 Neo trafił do sprzedaży?

Model Motorola S50 Neo oficjalnie zadebiutował Piątek, 28 Czerwca 2024 r..

Czy Motorola S50 Neo jest dostępny w sklepach?

Tak, Motorola S50 Neo jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.

Ile waży Motorola S50 Neo?

Model Motorola S50 Neo waży około 171 g.

Jaką przekątną ma ekran Motorola S50 Neo?

Wyświetlacz Motorola S50 Neo ma 6.7 cala.

Czy Motorola S50 Neo obsługuje 5G?

Tak, Motorola S50 Neo obsługuje 5G na pasmach n1, n2.

Ile aparatów ma Motorola S50 Neo?

Model Motorola S50 Neo ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.