Motorola Tab G20
Specyfikacja Motorola Tab G20
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | Tab G20 |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 30 Września 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Sobota, 02 Października 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €130 |
Konstrukcja
| Wysokość | 199.1 mm (7.84 cali) |
| Szerokość | 121.8 mm (4.80 cali) |
| Grubość | 8.2 mm (0.32 cali) |
| Waga | 305 g (10.76 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Aluminium Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | Platynowoszary kolor |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TDDI IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 8 cali |
| Rozdzielczość | 800 × 1280 px |
| Proporcje ekranu | 16:10 |
| Gęstość pikseli | 189 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 76.5% |
| Szczytowa jasność | 350 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Helio P22T |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.3 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Pamięć RAM | 3GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | eMMC 5.1 |
| Warianty | 32GB 3GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix Lampa błyskowa automatyczna |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 2 Mpix |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 720p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 5100 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 10 W |
Sieć
| Standardy sieci | Nie |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, GLONASS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Motorola Tab G20
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Motorola Tab G20?
Cena Motorola Tab G20 wynosi €130 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Motorola Tab G20 trafił do sprzedaży?
Model Motorola Tab G20 oficjalnie zadebiutował Sobota, 02 Października 2021 r..
-
Czy Motorola Tab G20 jest dostępny w sklepach?
Tak, Motorola Tab G20 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Motorola Tab G20?
Model Motorola Tab G20 waży około 305 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola Tab G20?
Wyświetlacz Motorola Tab G20 ma 8 cala.
-
Czy Motorola Tab G20 obsługuje 5G?
Nie, Motorola Tab G20 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Motorola Tab G20?
Model Motorola Tab G20 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.