Nokia 5.1
Specyfikacja Nokia 5.1
Ogólne
| Marka | Nokia |
| Model | 5.1 |
| Alias modelu | TA-1075 (Wersja międzynarodowa) TA-1061 (Wersja międzynarodowa) TA-1088 (Wersja międzynarodowa) TA-1081 (Wersja międzynarodowa) TA-1076 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 01 Sierpnia 2018 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 01 Sierpnia 2018 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €240 |
Konstrukcja
| Wysokość | 151.1 mm (5.95 cali) |
| Szerokość | 70.7 mm (2.78 cali) |
| Grubość | 8.3 mm (0.33 cali) |
| Waga | 150 g (5.29 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Aluminium Rama: Aluminium Przód: szkło Gorilla |
| Kolory | czarny, Kolor miedziany, Hartowany niebieski kolor |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 5.5 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2160 px |
| Proporcje ekranu | 18:9 |
| Gęstość pikseli | 439 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 73.1% |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Helio P18 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 28 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A53 |
| Typ pamięci | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-T860 MP2 |
| Pamięć RAM | 2GB, 3GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16GB, 32GB |
| Warianty | 16GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 8.0 (Oreo), Aktualizacja do Android 10 (Quince Tart) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Tryb zdjęć seryjnych Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 2970 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v4.2 |
| Porty USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Nokia 5.1
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Nokia 5.1?
Cena Nokia 5.1 wynosi €240 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Nokia 5.1 trafił do sprzedaży?
Model Nokia 5.1 oficjalnie zadebiutował Środa, 01 Sierpnia 2018 r..
-
Czy Nokia 5.1 jest dostępny w sklepach?
Nie, Nokia 5.1 nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Nokia 5.1?
Model Nokia 5.1 waży około 150 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Nokia 5.1?
Wyświetlacz Nokia 5.1 ma 5.5 cala.
-
Ile aparatów ma Nokia 5.1?
Model Nokia 5.1 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.