Nokia 5310 (2020)
Specyfikacja Nokia 5310 (2020)
Ogólne
| Marka | Nokia |
| Model | 5310 (2020) |
| Alias modelu | TA-1230 (Wersja międzynarodowa) TA-1212 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 02 Kwietnia 2020 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 02 Kwietnia 2020 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €70 |
Konstrukcja
| Wysokość | 123.7 mm (4.87 cali) |
| Szerokość | 52.4 mm (2.06 cali) |
| Grubość | 13.1 mm (0.52 cali) |
| Waga | 88 g (3.10 oz) |
| Kolory | Czarny czerwony, Biało - czerwony |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Przekątna ekranu | 2.4 cali |
| Rozdzielczość | 240 × 320 px |
| Proporcje ekranu | 4:3 |
| Gęstość pikseli | 167 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 27.5% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Bezramkowy front | Nie |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek MT6260A |
| Rdzenie CPU | 1 |
| Proces technologiczny | 40 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 360 MHz |
| Architektura CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektura | ARM7EJ-S |
| Typ pamięci | PSRAM |
| Pamięć RAM | 8MB |
| Pamięć wewnętrzna | 16MB |
| Warianty | 16MB 8MB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDHC |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Nie |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 1200 mAh |
| Wymienność | Wymienna |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Mini-SIM + Mini-SIM) |
| Pasma 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Nie |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v3.0 + HS |
| Porty USB | Micro-USB 1.1 |
| Obsługa GPS | Nie |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | Podwójne głośniki |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Funkcje dodatkowe | Dedykowane klawisze sprzętowe do sterowania MP3 |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Nokia 5310 (2020)
Wideorecenzje
Zdjęcia Nokia 5310 (2020)
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Nokia 5310 (2020)?
Cena Nokia 5310 (2020) wynosi €70 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Nokia 5310 (2020) trafił do sprzedaży?
Model Nokia 5310 (2020) oficjalnie zadebiutował Czwartek, 02 Kwietnia 2020 r..
-
Czy Nokia 5310 (2020) jest dostępny w sklepach?
Nie, Nokia 5310 (2020) nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Nokia 5310 (2020)?
Model Nokia 5310 (2020) waży około 88 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Nokia 5310 (2020)?
Wyświetlacz Nokia 5310 (2020) ma 2.4 cala.
-
Czy Nokia 5310 (2020) obsługuje 5G?
Nie, Nokia 5310 (2020) nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Nokia 5310 (2020)?
Nokia 5310 (2020) nie ma aparatów.