Nokia X100
Specyfikacja Nokia X100
Ogólne
| Marka | Nokia |
| Model | X100 |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 09 Listopada 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 19 Listopada 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €220 |
Konstrukcja
| Wysokość | 171.4 mm (6.75 cali) |
| Szerokość | 79.7 mm (3.14 cali) |
| Grubość | 9.1 mm (0.36 cali) |
| Waga | 217 g (7.65 oz) |
| Kolory | Niebieska północ |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.67 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 78.6% |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 3 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 480 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 8 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A55 Cortex-A76 Qualcomm Kryo 460 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Warianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Poczwórny aparat | 48 Mpix ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF 5 Mpix ( Obiektyw ultraszerokokątny ) 2 Mpix ( Obiektyw makro ) 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Obiektyw Zeiss |
| Możliwości wideo | Tak |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4470 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Nokia X100
Wideorecenzje
Zdjęcia Nokia X100
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Nokia X100?
Cena Nokia X100 wynosi €220 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Nokia X100 trafił do sprzedaży?
Model Nokia X100 oficjalnie zadebiutował Piątek, 19 Listopada 2021 r..
-
Czy Nokia X100 jest dostępny w sklepach?
Tak, Nokia X100 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Nokia X100?
Model Nokia X100 waży około 217 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Nokia X100?
Wyświetlacz Nokia X100 ma 6.67 cala.
-
Czy Nokia X100 obsługuje 5G?
Tak, Nokia X100 obsługuje 5G na pasmach n25, n41, n66, n71.
-
Ile aparatów ma Nokia X100?
Model Nokia X100 ma z tyłu Poczwórny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.