Nothing Phone (4a)
Specyfikacja Nothing Phone (4a)
Ogólne
| Marka | Nothing |
| Model | Phone (4a) |
| Alias modelu | A069 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 05 Marca 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 05 Marca 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €389 £379 ₹31,449 |
Konstrukcja
| Wysokość | 164 mm (6.46 cali) |
| Szerokość | 77.6 mm (3.06 cali) |
| Grubość | 8.6 mm (0.34 cali) |
| Waga | 204 g (7.20 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Plastik Przód: Gorilla Glass 7i |
| Kolory | czarny, Niebieski, Różowy, Biały |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (przeciw rozpryskiwaniu wody) Wodoodporność wg producenta (do 25 cm przez 20 min) |
| Certyfikaty odporności | IP64 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.78 cali |
| Rozdzielczość | 1224 × 2720 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 440 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 87.2% |
| Szczytowa jasność | 4500 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 7i, Mohs poziom 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów 2160Hz PWM Dimming Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy Obsługa obrazów Ultra HDR |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2700 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.7 GHz – Kryo Prime (Cortex-A720) 3x 2.4 GHz – Kryo Gold (Cortex-A720) 4x 1.8 GHz – Kryo Silver (Cortex-A520) |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 810 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava), z maksymalnie 3 dużymi aktualizacjami Android |
| Interfejs użytkownika | Nothing OS 4.1 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.9, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.57" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 50 Mpix, ƒ/2.9, 80 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), 0.64 μm, x3.5 Zoom optyczny, 1/2.75" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2, 15 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Panorama UltraXDR |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkcje wideo | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.2, 22 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm, 1/3.42" Rozmiar sensora |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5080 mAh (Wersja międzynarodowa) 5400 mAh (India) |
| Moc ładowania przewodowego | 50 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe Ładowanie przewodowe od 0 do 100% w 64 minuty (wg deklaracji producenta) Ładowanie przewodowe od 0 do 50% w 22 minut (zgodnie z deklaracją) |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | 63 mini-LED, 6 stref z indywidualnym adresowaniem |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Nothing Phone (4a)
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Nothing Phone (4a)?
Cena Nothing Phone (4a) wynosi €389 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Nothing Phone (4a) trafił do sprzedaży?
Model Nothing Phone (4a) oficjalnie zadebiutował Czwartek, 05 Marca 2026 r..
-
Czy Nothing Phone (4a) jest dostępny w sklepach?
Tak, Nothing Phone (4a) jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Nothing Phone (4a)?
Model Nothing Phone (4a) waży około 204 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Nothing Phone (4a)?
Wyświetlacz Nothing Phone (4a) ma 6.78 cala.
-
Czy Nothing Phone (4a) obsługuje 5G?
Tak, Nothing Phone (4a) obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Nothing Phone (4a)?
Model Nothing Phone (4a) ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.