OnePlus 9
Specyfikacja OnePlus 9
Ogólne
| Marka | OnePlus |
| Model | 9 |
| Alias modelu | LE2113 (Wersja międzynarodowa) LE2111 (Wersja międzynarodowa) LE2110 (Wersja międzynarodowa) LE2117 (Wersja międzynarodowa) LE2115 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 23 Marca 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 26 Marca 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €123.27 $179 £240 |
Konstrukcja
| Wysokość | 160 mm (6.30 cali) |
| Szerokość | 74.2 mm (2.92 cali) |
| Grubość | 8.7 mm (0.34 cali) |
| Waga | 192 g (6.77 oz) |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 6.55 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 87.6% |
| Szczytowa jasność | 1100 cd/m² |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 5 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake), Aktualizacja do Android 13 (Tiramisu) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 48 Mpix, ƒ/1.8, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.12 μm, 1/1.43" Rozmiar sensora 50 Mpix, ƒ/2.2, 14 mm ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.56" Rozmiar sensora 2 Mpix, ƒ/2.4 ( Obiektyw monochromatyczny ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.4 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/3.06" Rozmiar sensora |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4500 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 65 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| Obsługa GPS | Tak |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Radio FM | Nie |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o OnePlus 9
Wideorecenzje
Zdjęcia OnePlus 9
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje OnePlus 9?
Cena OnePlus 9 wynosi €123.27 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy OnePlus 9 trafił do sprzedaży?
Model OnePlus 9 oficjalnie zadebiutował Piątek, 26 Marca 2021 r..
-
Czy OnePlus 9 jest dostępny w sklepach?
Tak, OnePlus 9 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży OnePlus 9?
Model OnePlus 9 waży około 192 g.
-
Jaką przekątną ma ekran OnePlus 9?
Wyświetlacz OnePlus 9 ma 6.55 cala.
-
Czy OnePlus 9 obsługuje 5G?
Tak, OnePlus 9 obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79.
-
Ile aparatów ma OnePlus 9?
Model OnePlus 9 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.