OnePlus Nord CE4 Lite
Specyfikacja OnePlus Nord CE4 Lite
Ogólne
| Marka | OnePlus |
| Model | Nord CE4 Lite |
| Alias modelu | CPH2619 (Wersja międzynarodowa) CPH262 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 24 Czerwca 2024 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 02 Lipca 2024 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €130 |
Konstrukcja
| Wysokość | 162.9 mm (6.41 cali) |
| Szerokość | 75.6 mm (2.98 cali) |
| Grubość | 8.1 mm (0.32 cali) |
| Waga | 191 g (6.74 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: Szkło |
| Kolory | Niebieski, Srebrny |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporny (przeciw zachlapaniom) |
| Certyfikaty odporności | IP54 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.67 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 87.2% |
| Szczytowa jasność | 2100 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 14 (Upside Down Cake), Aktualizacja do Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | OxygenOS 16 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 25 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.95" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.4, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Bateria
| Pojemność | 5110 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 80 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe Ładowanie przewodowe od 0 do 100% w 50 minut (zgodnie z deklaracją) |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia OnePlus Nord CE4 Lite
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje OnePlus Nord CE4 Lite?
Cena OnePlus Nord CE4 Lite wynosi €130 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy OnePlus Nord CE4 Lite trafił do sprzedaży?
Model OnePlus Nord CE4 Lite oficjalnie zadebiutował Wtorek, 02 Lipca 2024 r..
-
Czy OnePlus Nord CE4 Lite jest dostępny w sklepach?
Tak, OnePlus Nord CE4 Lite jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży OnePlus Nord CE4 Lite?
Model OnePlus Nord CE4 Lite waży około 191 g.
-
Jaką przekątną ma ekran OnePlus Nord CE4 Lite?
Wyświetlacz OnePlus Nord CE4 Lite ma 6.67 cala.
-
Czy OnePlus Nord CE4 Lite obsługuje 5G?
Tak, OnePlus Nord CE4 Lite obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma OnePlus Nord CE4 Lite?
Model OnePlus Nord CE4 Lite ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.