OnePlus Nord N100
Specyfikacja OnePlus Nord N100
Ogólne
| Marka | OnePlus |
| Model | Nord N100 |
| Alias modelu | BE2013 (Wersja międzynarodowa) BE2015 (Wersja międzynarodowa) BE2011 (Wersja międzynarodowa) BE2012 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 26 Października 2020 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 11 Listopada 2020 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €80 |
Konstrukcja
| Wysokość | 164.9 mm (6.49 cali) |
| Szerokość | 75.1 mm (2.96 cali) |
| Grubość | 8.5 mm (0.33 cali) |
| Waga | 188 g (6.63 oz) |
| Materiały obudowy | Rama: Plastik Przód: szkło Gorilla 3 |
| Kolory | Kolor mrozu o północy |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.52 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1600 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 82.9% |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 3 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 11 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 1.8 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Qualcomm Kryo 240 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 10 (Quince Tart) |
| Interfejs użytkownika | OxygenOS 10.5.9 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 13 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF 2 Mpix ( Obiektyw makro ) 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/2.0 |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE Cat13 400/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o OnePlus Nord N100
Wideorecenzje
Zdjęcia OnePlus Nord N100
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje OnePlus Nord N100?
Cena OnePlus Nord N100 wynosi €80 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy OnePlus Nord N100 trafił do sprzedaży?
Model OnePlus Nord N100 oficjalnie zadebiutował Środa, 11 Listopada 2020 r..
-
Czy OnePlus Nord N100 jest dostępny w sklepach?
Tak, OnePlus Nord N100 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży OnePlus Nord N100?
Model OnePlus Nord N100 waży około 188 g.
-
Jaką przekątną ma ekran OnePlus Nord N100?
Wyświetlacz OnePlus Nord N100 ma 6.52 cala.
-
Czy OnePlus Nord N100 obsługuje 5G?
Nie, OnePlus Nord N100 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma OnePlus Nord N100?
Model OnePlus Nord N100 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.