OnePlus Nord N200 5G
Specyfikacja OnePlus Nord N200 5G
Ogólne
| Marka | OnePlus |
| Model | Nord N200 5G |
| Alias modelu | DE2118 (Wersja międzynarodowa) DE2117 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 21 Czerwca 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 25 Czerwca 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €170 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.1 mm (6.42 cali) |
| Szerokość | 74.9 mm (2.95 cali) |
| Grubość | 8.3 mm (0.33 cali) |
| Waga | 189 g (6.67 oz) |
| Kolory | Niebieski |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.49 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 83.7% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 480 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 8 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A55 Cortex-A76 Qualcomm Kryo 460 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | OxygenOS 11 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 13 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF 2 Mpix ( Obiektyw makro ) 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Ciągły autofokus Tryb zdjęć seryjnych Autofokus z detekcją kontrastu (CDAF) Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Geotagging Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Tryb makro Panorama Autofokus detekcji fazy (PDAF) Tryb sceny Samowyzwalacz Dotknij, aby ustawić ostrość Ustawienia balansu bieli |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.1 |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE Cat15 800/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n2 (1900), n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o OnePlus Nord N200 5G
Wideorecenzje
Zdjęcia OnePlus Nord N200 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje OnePlus Nord N200 5G?
Cena OnePlus Nord N200 5G wynosi €170 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy OnePlus Nord N200 5G trafił do sprzedaży?
Model OnePlus Nord N200 5G oficjalnie zadebiutował Piątek, 25 Czerwca 2021 r..
-
Czy OnePlus Nord N200 5G jest dostępny w sklepach?
Tak, OnePlus Nord N200 5G jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży OnePlus Nord N200 5G?
Model OnePlus Nord N200 5G waży około 189 g.
-
Jaką przekątną ma ekran OnePlus Nord N200 5G?
Wyświetlacz OnePlus Nord N200 5G ma 6.49 cala.
-
Czy OnePlus Nord N200 5G obsługuje 5G?
Tak, OnePlus Nord N200 5G obsługuje 5G na pasmach n2, n25, n41, n66, n71.
-
Ile aparatów ma OnePlus Nord N200 5G?
Model OnePlus Nord N200 5G ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.