OnePlus Pad 4
Specyfikacja OnePlus Pad 4
Ogólne
| Marka | OnePlus |
| Model | Pad 4 |
| Data zapowiedzi | Piątek, 24 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 30 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Wkrótce w sprzedaży |
| Ceny | €600 |
Konstrukcja
| Wysokość | 289.7 mm (11.41 cali) |
| Szerokość | 209.8 mm (8.26 cali) |
| Grubość | 5.9 mm (0.23 cali) |
| Waga | 672 g (23.70 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Aluminium Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | brązowy, Zielony |
| Elementy konstrukcji | Magnetyczne złącze akcesoriów, Obsługa rysika |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 13.2 cali |
| Rozdzielczość | 2400 × 3392 px |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Gęstość pikseli | 315 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 87.2% |
| Szczytowa jasność | 1000 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Nie |
| Funkcje ekranu | 68 miliardów kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | OxygenOS 16 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 13 Mpix |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Czujnik spektrum barw |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 13380 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 80 W |
Sieć
| Standardy sieci | Nie |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v6.0 |
| Porty USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Nie |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 8 głośników, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy (tylko akcesoria) |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia OnePlus Pad 4
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje OnePlus Pad 4?
Cena OnePlus Pad 4 wynosi €600 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy OnePlus Pad 4 ma zadebiutować?
Premiera OnePlus Pad 4 została zaplanowana na Czwartek, 30 Kwietnia 2026 r..
-
Czy OnePlus Pad 4 jest dostępny w sklepach?
Nie, OnePlus Pad 4 nie jest dostępny, ponieważ jeszcze nie miał premiery.
-
Ile waży OnePlus Pad 4?
Model OnePlus Pad 4 waży około 672 g.
-
Jaką przekątną ma ekran OnePlus Pad 4?
Wyświetlacz OnePlus Pad 4 ma 13.2 cala.
-
Ile aparatów ma OnePlus Pad 4?
Model OnePlus Pad 4 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.