Oppo A6c
Specyfikacja Oppo A6c
Ogólne
| Marka | Oppo |
| Model | A6c |
| Alias modelu | CPH2895 (Wersja międzynarodowa) PMC110 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 01 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 01 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €130 |
Konstrukcja
| Wysokość | 166.5 mm (6.56 cali) |
| Szerokość | 78.5 mm (3.09 cali) |
| Grubość | 8.9 mm (0.35 cali) |
| Waga | 215 g (7.58 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: Szkło |
| Kolory | brązowy, Purpurowy, Biały |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (przeciw rozpryskiwaniu wody) |
| Certyfikaty odporności | IP64 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.75 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1570 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 256 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 85.2% |
| Szczytowa jasność | 700 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Unisoc T7250 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 1800 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 @850MHz (1 rdzeni) |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 15 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 13 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ) Autofokus (AF) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 7000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 15 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Oppo A6c
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Oppo A6c?
Cena Oppo A6c wynosi €130 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Oppo A6c trafił do sprzedaży?
Model Oppo A6c oficjalnie zadebiutował Środa, 01 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Oppo A6c jest dostępny w sklepach?
Tak, Oppo A6c jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Oppo A6c?
Model Oppo A6c waży około 215 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oppo A6c?
Wyświetlacz Oppo A6c ma 6.75 cala.
-
Czy Oppo A6c obsługuje 5G?
Nie, Oppo A6c nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Oppo A6c?
Model Oppo A6c ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.