Oppo K15 Pro+
Specyfikacja Oppo K15 Pro+
Ogólne
| Marka | Oppo |
| Model | K15 Pro+ |
| Alias modelu | PMG110 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 01 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 03 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €460 |
Konstrukcja
| Wysokość | 162.4 mm (6.39 cali) |
| Szerokość | 77.5 mm (3.05 cali) |
| Grubość | 8.3 mm (0.33 cali) |
| Waga | 213 g (7.51 oz) |
| Materiały obudowy | Rama: Aluminium Przód: Crystal Shield Glass |
| Kolory | Szary, Różowy, Srebrny |
| Odporność | Odporny na kurz i wodę (wytrzymuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.78 cali |
| Rozdzielczość | 1272 × 2772 px |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 450 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 89.3% |
| Szczytowa jasność | 1800 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Crystal Shield |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 9500s |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3.73 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| Pamięć RAM | 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 16 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ) Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2, 15 mm, 116° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Czujnik spektrum barw Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.4, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30/60 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 8000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 100 W |
| Funkcje | Ładowanie z pominięciem Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Wbudowany wentylator chłodzący Programowalny zasilacz (PPS) Światło LED RGB z tyłu Uniwersalna Specyfikacja Szybkiego Ładowania (UFCS) USB Power Delivery |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Oppo K15 Pro+
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Oppo K15 Pro+?
Cena Oppo K15 Pro+ wynosi €460 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Oppo K15 Pro+ trafił do sprzedaży?
Model Oppo K15 Pro+ oficjalnie zadebiutował Piątek, 03 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Oppo K15 Pro+ jest dostępny w sklepach?
Tak, Oppo K15 Pro+ jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Oppo K15 Pro+?
Model Oppo K15 Pro+ waży około 213 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oppo K15 Pro+?
Wyświetlacz Oppo K15 Pro+ ma 6.78 cala.
-
Czy Oppo K15 Pro+ obsługuje 5G?
Tak, Oppo K15 Pro+ obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Oppo K15 Pro+?
Model Oppo K15 Pro+ ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.