Oppo Pad Air
Specyfikacja Oppo Pad Air
Ogólne
| Marka | Oppo |
| Model | Pad Air |
| Alias modelu | OPD2102 (Wersja międzynarodowa) X21N2 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 23 Maja 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 01 Czerwca 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €300 |
Konstrukcja
| Wysokość | 245.1 mm (9.65 cali) |
| Szerokość | 154.8 mm (6.09 cali) |
| Grubość | 6.9 mm (0.27 cali) |
| Waga | 440 g (15.52 oz) |
| Kolory | Szary, Srebrny |
| Elementy konstrukcji | Obsługa rysika |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 10.36 cali |
| Rozdzielczość | 1200 × 2000 px |
| Proporcje ekranu | 5:3 |
| Gęstość pikseli | 225 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 80.5% |
| Szczytowa jasność | 360 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 12 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/2.0 Autofokus (AF) |
| Funkcje | Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix, ƒ/2.2 |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 7100 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Standardy sieci | Nie |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Nie |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Żyroskop |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Oppo Pad Air
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Oppo Pad Air?
Cena Oppo Pad Air wynosi €300 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Oppo Pad Air trafił do sprzedaży?
Model Oppo Pad Air oficjalnie zadebiutował Środa, 01 Czerwca 2022 r..
-
Czy Oppo Pad Air jest dostępny w sklepach?
Tak, Oppo Pad Air jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Oppo Pad Air?
Model Oppo Pad Air waży około 440 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oppo Pad Air?
Wyświetlacz Oppo Pad Air ma 10.36 cala.
-
Czy Oppo Pad Air obsługuje 5G?
Nie, Oppo Pad Air nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Oppo Pad Air?
Model Oppo Pad Air ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.