Oscal C70
Specyfikacja Oscal C70
Ogólne
| Marka | Oscal |
| Model | C70 |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 20 Kwietnia 2023 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 01 Maja 2023 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €80 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.2 mm (6.43 cali) |
| Szerokość | 75.2 mm (2.96 cali) |
| Grubość | 8.8 mm (0.35 cali) |
| Waga | 192 g (6.77 oz) |
| Kolory | Przyciemniony kolor leśnej zieleni, Kolor Stardust Grey, Letni kolor nieba |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.56 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1600 px |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 267 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 84.7% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Unisoc T606 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 1.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 1.6 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone) |
| Interfejs użytkownika | Doke OS 3.1 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora PDAF 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5180 mAh |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Oscal C70
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Oscal C70?
Cena Oscal C70 wynosi €80 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Oscal C70 trafił do sprzedaży?
Model Oscal C70 oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 01 Maja 2023 r..
-
Czy Oscal C70 jest dostępny w sklepach?
Tak, Oscal C70 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Oscal C70?
Model Oscal C70 waży około 192 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oscal C70?
Wyświetlacz Oscal C70 ma 6.56 cala.
-
Czy Oscal C70 obsługuje 5G?
Nie, Oscal C70 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Oscal C70?
Model Oscal C70 ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.