OUKITEL C61
Specyfikacja OUKITEL C61
Ogólne
| Marka | OUKITEL |
| Model | C61 |
| Data zapowiedzi | Sobota, 01 Marca 2025 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 01 Maja 2025 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €110 |
Konstrukcja
| Wysokość | 170.7 mm (6.72 cali) |
| Szerokość | 79.6 mm (3.13 cali) |
| Grubość | 9.5 mm (0.37 cali) |
| Waga | 216 g (7.62 oz) |
| Kolory | czarny, Niebieski, Złoty, Purpurowy |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.88 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1640 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Gęstość pikseli | 260 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 82.7% |
| Szczytowa jasność | 450 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass, Mohs poziom 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Unisoc T615 (Wersja międzynarodowa) Unisoc T606 (Wersja międzynarodowa) |
| Rdzenie CPU | 8 (Wersja międzynarodowa) 8 (Wersja międzynarodowa) |
| Proces technologiczny | 12 nm (Wersja międzynarodowa) 12 nm (Wersja międzynarodowa) |
| Maks. taktowanie CPU | 1.8 GHz (Wersja międzynarodowa) 1.6 GHz (Wersja międzynarodowa) |
| Architektura CPU | 64-bit (Wersja międzynarodowa) 64-bit (Wersja międzynarodowa) |
| Mikroarchitektura | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 (Wersja międzynarodowa) 2x 1.6 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 (Wersja międzynarodowa) |
| Typ pamięci | LPDDR4X (Wersja międzynarodowa) LPDDR4X (Wersja międzynarodowa) |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 @850 MHz (Wersja międzynarodowa) ARM Mali-G57 MP1 (Wersja międzynarodowa) |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Warianty | 128GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 13 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ), 1/3.06" Rozmiar sensora Autofokus (AF) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ), 1/5.0" Rozmiar sensora |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 720p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 5150 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 10 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia OUKITEL C61
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje OUKITEL C61?
Cena OUKITEL C61 wynosi €110 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy OUKITEL C61 trafił do sprzedaży?
Model OUKITEL C61 oficjalnie zadebiutował Czwartek, 01 Maja 2025 r..
-
Czy OUKITEL C61 jest dostępny w sklepach?
Tak, OUKITEL C61 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży OUKITEL C61?
Model OUKITEL C61 waży około 216 g.
-
Jaką przekątną ma ekran OUKITEL C61?
Wyświetlacz OUKITEL C61 ma 6.88 cala.
-
Czy OUKITEL C61 obsługuje 5G?
Nie, OUKITEL C61 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma OUKITEL C61?
Model OUKITEL C61 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.