Realme 10
Specyfikacja Realme 10
Ogólne
| Marka | Realme |
| Model | 10 |
| Alias modelu | RMX3630 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 09 Listopada 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 11 Listopada 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €440 |
Konstrukcja
| Wysokość | 159.9 mm (6.30 cali) |
| Szerokość | 73.3 mm (2.89 cali) |
| Grubość | 8 mm (0.31 cali) |
| Waga | 178 g (6.28 oz) |
| Kolory | czarny, Niebieski, Srebrny |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.4 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 411 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 84.4% |
| Szczytowa jasność | 1000 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Helio G99 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone) |
| Interfejs użytkownika | Realme UI 3.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 27 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1/2.76" Rozmiar sensora PDAF 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.5, 27 mm ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 33 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.3 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Realme 10
Wideorecenzje
Zdjęcia Realme 10
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Realme 10?
Cena Realme 10 wynosi €440 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Realme 10 trafił do sprzedaży?
Model Realme 10 oficjalnie zadebiutował Piątek, 11 Listopada 2022 r..
-
Czy Realme 10 jest dostępny w sklepach?
Tak, Realme 10 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Realme 10?
Model Realme 10 waży około 178 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Realme 10?
Wyświetlacz Realme 10 ma 6.4 cala.
-
Czy Realme 10 obsługuje 5G?
Nie, Realme 10 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Realme 10?
Model Realme 10 ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.