Realme 9i
Specyfikacja Realme 9i
Ogólne
| Marka | Realme |
| Model | 9i |
| Alias modelu | RMX3491 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 10 Stycznia 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 10 Stycznia 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €150 |
Konstrukcja
| Wysokość | 164.4 mm (6.47 cali) |
| Szerokość | 75.7 mm (2.98 cali) |
| Grubość | 8.4 mm (0.33 cali) |
| Waga | 190 g (6.70 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: Szkło |
| Kolory | czarny, Niebieski |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.6 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2412 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 84.2% |
| Szczytowa jasność | 480 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Dragontrail Pro |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake), Aktualizacja do Android 13 (Tiramisu) |
| Interfejs użytkownika | Realme UI 4.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora 2 Mpix ( Obiektyw makro ) 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.1, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/3.0" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 33 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Realme 9i
Wideorecenzje
Zdjęcia Realme 9i
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Realme 9i?
Cena Realme 9i wynosi €150 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Realme 9i trafił do sprzedaży?
Model Realme 9i oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 10 Stycznia 2022 r..
-
Czy Realme 9i jest dostępny w sklepach?
Tak, Realme 9i jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Realme 9i?
Model Realme 9i waży około 190 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Realme 9i?
Wyświetlacz Realme 9i ma 6.6 cala.
-
Czy Realme 9i obsługuje 5G?
Nie, Realme 9i nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Realme 9i?
Model Realme 9i ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.