Realme GT2 Pro
Specyfikacja Realme GT2 Pro
Ogólne
| Marka | Realme |
| Model | GT2 Pro |
| Alias modelu | RMX3301 (Wersja międzynarodowa) RMX3300 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 04 Stycznia 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Sobota, 08 Stycznia 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €239.38 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.2 mm (6.43 cali) |
| Szerokość | 74.7 mm (2.94 cali) |
| Grubość | 8.2 mm (0.32 cali) |
| Waga | 199 g (7.02 oz) |
| Kolory | papier zielony,, Biały papier, Stalowy czarny kolor, Niebieski tytanowy |
| Odporność | Wodoodporny (przeciw zachlapaniom) |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO2 AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.7 cali |
| Rozdzielczość | 1440 × 3216 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 526 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 88.6% |
| Szczytowa jasność | 1400 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass Victus |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 730 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone), Aktualizacja do Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Interfejs użytkownika | Realme UI 6.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.56" Rozmiar sensora Multi-Directional PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 50 Mpix, ƒ/2.2, 15 mm, 150° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora 3 Mpix, ƒ/3.3, 20 mm ( Obiektyw mikroskopowy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Czujnik spektrum barw Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.4, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.74" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 65 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Realme GT2 Pro
Wideorecenzje
Zdjęcia Realme GT2 Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Realme GT2 Pro?
Cena Realme GT2 Pro wynosi €239.38 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Realme GT2 Pro trafił do sprzedaży?
Model Realme GT2 Pro oficjalnie zadebiutował Sobota, 08 Stycznia 2022 r..
-
Czy Realme GT2 Pro jest dostępny w sklepach?
Tak, Realme GT2 Pro jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Realme GT2 Pro?
Model Realme GT2 Pro waży około 199 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Realme GT2 Pro?
Wyświetlacz Realme GT2 Pro ma 6.7 cala.
-
Czy Realme GT2 Pro obsługuje 5G?
Tak, Realme GT2 Pro obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Realme GT2 Pro?
Model Realme GT2 Pro ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.