Realme P3 Ultra
Specyfikacja Realme P3 Ultra
Ogólne
| Marka | Realme |
| Model | P3 Ultra |
| Alias modelu | RMX5030 (Wersja międzynarodowa) RMX5031 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 19 Marca 2025 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 24 Marca 2025 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €290 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.1 mm (6.42 cali) |
| Szerokość | 76.9 mm (3.03 cali) |
| Grubość | 7.4 mm (0.29 cali) |
| Waga | 183 g (6.46 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik lub polimer silikonowy (ekologiczna skóra) Rama: Plastik Przód: Gorilla Glass 7i |
| Kolory | Niebieski, Czerwony, Biały |
| Odporność | Odporna na kurz i wodę (wytrzymuje silne strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalna do 2 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.83 cali |
| Rozdzielczość | 1272 × 2800 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 450 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.4% |
| Szczytowa jasność | 1500 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 7i |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Obsługa obrazów HDR Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 8350 Ultra |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3350 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 3.35 GHz – Cortex-A715 4x 2.2 GHz – Cortex-A510 |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G615 MC6 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 15 (Vanilla Ice Cream), z maksymalnie 3 dużymi aktualizacjami Android |
| Interfejs użytkownika | Realme UI 6.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.56" Rozmiar sensora Multi-Directional PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 8 Mpix, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama Czujnik spektrum barw |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.4, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/3.09" Rozmiar sensora |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30/60 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 6000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 80 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe Ładowanie przewodowe od 0 do 100% w 47 minut (zgodnie z deklaracją) |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS, BDS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem |
| Funkcje dodatkowe | Ładowanie z pominięciem USB Power Delivery |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Realme P3 Ultra
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Realme P3 Ultra?
Cena Realme P3 Ultra wynosi €290 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Realme P3 Ultra trafił do sprzedaży?
Model Realme P3 Ultra oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 24 Marca 2025 r..
-
Czy Realme P3 Ultra jest dostępny w sklepach?
Tak, Realme P3 Ultra jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Realme P3 Ultra?
Model Realme P3 Ultra waży około 183 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Realme P3 Ultra?
Wyświetlacz Realme P3 Ultra ma 6.83 cala.
-
Czy Realme P3 Ultra obsługuje 5G?
Tak, Realme P3 Ultra obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Realme P3 Ultra?
Model Realme P3 Ultra ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.