Realme Q3t
Specyfikacja Realme Q3t
Ogólne
| Marka | Realme |
| Model | Q3t |
| Data zapowiedzi | Środa, 10 Listopada 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 15 Listopada 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €290 |
Konstrukcja
| Kolory | Kolor Aurory, ciemnoniebieski |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.6 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2412 px |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Szczytowa jasność | 600 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 642L |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB |
| Warianty | 256GB 8GB RAM |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | Realme UI 2.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 48 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ) 2 Mpix ( Obiektyw makro ) 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.1, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 30 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Realme Q3t
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Realme Q3t?
Cena Realme Q3t wynosi €290 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Realme Q3t trafił do sprzedaży?
Model Realme Q3t oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 15 Listopada 2021 r..
-
Czy Realme Q3t jest dostępny w sklepach?
Tak, Realme Q3t jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Jaką przekątną ma ekran Realme Q3t?
Wyświetlacz Realme Q3t ma 6.6 cala.
-
Czy Realme Q3t obsługuje 5G?
Tak, Realme Q3t obsługuje 5G na pasmach n1, n2.
-
Ile aparatów ma Realme Q3t?
Model Realme Q3t ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.