RugOne Xever 8
Specyfikacja RugOne Xever 8
Ogólne
| Marka | RugOne |
| Model | Xever 8 |
| Data zapowiedzi | Piątek, 01 Maja 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 01 Maja 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €430 |
Konstrukcja
| Wysokość | 168 mm (6.61 cali) |
| Szerokość | 80 mm (3.15 cali) |
| Grubość | 14 mm (0.55 cali) |
| Waga | 320 g (11.29 oz) |
| Kolory | czarny, Jasnobrązowy |
| Odporność | Odporna na kurz i wodę (wytrzymuje silne strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalna do 2 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69K |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.5 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 75.9% |
| Szczytowa jasność | 680 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 3, Odporny na upadek (do 2 m), Zgodny z MIL-STD-810H |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Nie |
| Funkcje ekranu | 670Hz PWM Dimming Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Helio G200 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2200 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 (1.1GHz) |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 256GB 8GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava), z maksymalnie 3 dużymi aktualizacjami Android |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 64 Mpix, ƒ/1.9 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.7" Rozmiar sensora PDAF 20 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw noktowizyjny ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.5 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.7 μm |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4800 mAh |
| Wymienność | Wymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | Dźwięk Hi-Fi, Głośniki stereo, Do 117 dB |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
| Funkcje dodatkowe | Dedykowana latarka o mocy 230 lumenów |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia RugOne Xever 8
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje RugOne Xever 8?
Cena RugOne Xever 8 wynosi €430 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy RugOne Xever 8 trafił do sprzedaży?
Model RugOne Xever 8 oficjalnie zadebiutował Piątek, 01 Maja 2026 r..
-
Czy RugOne Xever 8 jest dostępny w sklepach?
Tak, RugOne Xever 8 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży RugOne Xever 8?
Model RugOne Xever 8 waży około 320 g.
-
Jaką przekątną ma ekran RugOne Xever 8?
Wyświetlacz RugOne Xever 8 ma 6.5 cala.
-
Czy RugOne Xever 8 obsługuje 5G?
Nie, RugOne Xever 8 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma RugOne Xever 8?
Model RugOne Xever 8 ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.