Samsung Galaxy A14 5G
Specyfikacja Samsung Galaxy A14 5G
Ogólne
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy A14 5G |
| Alias modelu | SM-A146B (Wersja międzynarodowa) SM-A146B/DS (Wersja międzynarodowa) SM-A146P (Wersja międzynarodowa) SM-A146P/DS (Wersja międzynarodowa) SM-A146U (Wersja międzynarodowa) SM-A146U1 (Wersja międzynarodowa) SM-A146U1/DS (Wersja międzynarodowa) SM-A146W (Wersja międzynarodowa) SM-A146P/N (Wersja międzynarodowa) SM-A146P/DSN (Wersja międzynarodowa) SM-S146VL (Wersja międzynarodowa) SM-A146M (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 04 Stycznia 2023 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 12 Stycznia 2023 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | $56.11 C$119 £89.95 €108.99 |
Konstrukcja
| Wysokość | 167.7 mm (6.60 cali) |
| Szerokość | 78 mm (3.07 cali) |
| Grubość | 9.1 mm (0.36 cali) |
| Waga | 202 g (7.13 oz) |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 6.6 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2408 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 80.2% |
Podzespoły
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 13 (Tiramisu), Aktualizacja do Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora 2 Mpix ( Obiektyw makro ) 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 13 Mpix, ƒ/2.0, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.12 μm |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 15 W |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Obsługa GPS | Tak |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Samsung Galaxy A14 5G
Wideorecenzje
Zdjęcia Samsung Galaxy A14 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Samsung Galaxy A14 5G?
Cena Samsung Galaxy A14 5G wynosi €108.99 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Samsung Galaxy A14 5G trafił do sprzedaży?
Model Samsung Galaxy A14 5G oficjalnie zadebiutował Czwartek, 12 Stycznia 2023 r..
-
Czy Samsung Galaxy A14 5G jest dostępny w sklepach?
Tak, Samsung Galaxy A14 5G jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Samsung Galaxy A14 5G?
Model Samsung Galaxy A14 5G waży około 202 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Samsung Galaxy A14 5G?
Wyświetlacz Samsung Galaxy A14 5G ma 6.6 cala.
-
Czy Samsung Galaxy A14 5G obsługuje 5G?
Tak, Samsung Galaxy A14 5G obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Samsung Galaxy A14 5G?
Model Samsung Galaxy A14 5G ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.