Samsung Galaxy A70s
Specyfikacja Samsung Galaxy A70s
Ogólne
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy A70s |
| Alias modelu | SM-A707FN/DS (Wersja międzynarodowa) SM-A7070 (Chiny, Hongkong) SM-A707W (Kanada) SM-A707F (Wersja międzynarodowa) SM-A707FN (Wersja międzynarodowa) SM-A707GM (Wersja międzynarodowa) SM-A707MN (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Niedziela, 01 Września 2019 r. |
| Data wprowadzenia | Niedziela, 01 Września 2019 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €380 |
Konstrukcja
| Wysokość | 164.3 mm (6.47 cali) |
| Szerokość | 76.7 mm (3.02 cali) |
| Grubość | 7.9 mm (0.31 cali) |
| Waga | 187 g (6.60 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: szkło Gorilla 3 |
| Kolory | Prism Crush Black, Prism Crush Red, Prism Crush White |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.7 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 393 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 86% |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 675 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 11 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.0 GHz – Kryo 460 Gold (Cortex-A76) 6x 1.7 GHz – Kryo 460 Silver (Cortex-A55) |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 612 |
| Pamięć RAM | 6GB, 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.0 |
| Warianty | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie), Aktualizacja do Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | Samsung One UI 3.1 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 64 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.72" Rozmiar sensora PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2, 12 mm ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/240 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.0, 25 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4500 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 25 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr ANT+ Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Samsung Galaxy A70s
Wideorecenzje
Zdjęcia Samsung Galaxy A70s
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Samsung Galaxy A70s?
Cena Samsung Galaxy A70s wynosi €380 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Samsung Galaxy A70s trafił do sprzedaży?
Model Samsung Galaxy A70s oficjalnie zadebiutował Niedziela, 01 Września 2019 r..
-
Czy Samsung Galaxy A70s jest dostępny w sklepach?
Nie, Samsung Galaxy A70s nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Samsung Galaxy A70s?
Model Samsung Galaxy A70s waży około 187 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Samsung Galaxy A70s?
Wyświetlacz Samsung Galaxy A70s ma 6.7 cala.
-
Ile aparatów ma Samsung Galaxy A70s?
Model Samsung Galaxy A70s ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.