Samsung Galaxy F52 5G
Specyfikacja Samsung Galaxy F52 5G
Ogólne
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy F52 5G |
| Alias modelu | SM-E5260 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 20 Maja 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 01 Czerwca 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €260 |
Konstrukcja
| Wysokość | 164.6 mm (6.48 cali) |
| Szerokość | 76.3 mm (3.00 cali) |
| Grubość | 8.7 mm (0.34 cali) |
| Waga | 199 g (7.02 oz) |
| Kolory | czarny, Biały |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Przekątna ekranu | 6.6 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2408 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 83.6% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 8 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A77 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 570 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Warianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | Samsung One UI 3.1 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Poczwórny aparat | 64 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm 2 Mpix ( Obiektyw makro ) 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/120 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4500 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 25 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n28 (700), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Samsung Galaxy F52 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Samsung Galaxy F52 5G?
Cena Samsung Galaxy F52 5G wynosi €260 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Samsung Galaxy F52 5G trafił do sprzedaży?
Model Samsung Galaxy F52 5G oficjalnie zadebiutował Wtorek, 01 Czerwca 2021 r..
-
Czy Samsung Galaxy F52 5G jest dostępny w sklepach?
Tak, Samsung Galaxy F52 5G jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Samsung Galaxy F52 5G?
Model Samsung Galaxy F52 5G waży około 199 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Samsung Galaxy F52 5G?
Wyświetlacz Samsung Galaxy F52 5G ma 6.6 cala.
-
Czy Samsung Galaxy F52 5G obsługuje 5G?
Tak, Samsung Galaxy F52 5G obsługuje 5G na pasmach n1, n28, n41, n78.
-
Ile aparatów ma Samsung Galaxy F52 5G?
Model Samsung Galaxy F52 5G ma z tyłu Poczwórny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.