Samsung Galaxy S10e
Specyfikacja Samsung Galaxy S10e
Ogólne
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy S10e |
| Alias modelu | SM-G970F/DS (Wersja międzynarodowa) SM-G970U (Stany Zjednoczone Ameryki) SM-G970W (Kanada) SM-G970F (Wersja międzynarodowa) SM-G9700 (Wersja międzynarodowa) SM-G970U1 (Wersja międzynarodowa) SM-G970N (Wersja międzynarodowa) SM-G970X (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Piątek, 08 Marca 2019 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 08 Marca 2019 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €130 |
Konstrukcja
| Wysokość | 142.2 mm (5.60 cali) |
| Szerokość | 69.9 mm (2.75 cali) |
| Grubość | 7.9 mm (0.31 cali) |
| Waga | 150 g (5.29 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Gorilla Glass 5 Rama: Aluminium Przód: szkło Gorilla 5 |
| Kolory | Kanarek żółty, Flaming różowy kolor, Prism Black, Prism Blue Color., Prism Green Color., Pryzmat biały |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporność |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Przekątna ekranu | 5.8 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2280 px |
| Proporcje ekranu | 19:9 |
| Gęstość pikseli | 438 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 83.3% |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Samsung Exynos 9820 (Wersja międzynarodowa) Qualcomm Snapdragon 855 (Stany Zjednoczone Ameryki) Qualcomm Snapdragon 855 (Chiny) |
| Rdzenie CPU | 8 (Wersja międzynarodowa) 8 (Stany Zjednoczone Ameryki) 8 (Chiny) |
| Proces technologiczny | 8 nm (Wersja międzynarodowa) 7 nm (Stany Zjednoczone Ameryki) 7 nm (Chiny) |
| Maks. taktowanie CPU | 2.7 GHz (Wersja międzynarodowa) 2.84 GHz (Stany Zjednoczone Ameryki) 2.84 GHz (Chiny) |
| Architektura CPU | 64-bit (Wersja międzynarodowa) 64-bit (Stany Zjednoczone Ameryki) 64-bit (Chiny) |
| Mikroarchitektura | 2x 2.73 GHz – Mongoose M4 2x 2.31 GHz – Cortex-A75 4x 1.95 GHz – Cortex-A55 (Wersja międzynarodowa) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Stany Zjednoczone Ameryki) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Chiny) |
| Typ pamięci | LPDDR4X (Wersja międzynarodowa) LPDDR4X (Stany Zjednoczone Ameryki) LPDDR4X (Chiny) |
| GPU | ARM Mali-G76 MP12 (Wersja międzynarodowa) Qualcomm Adreno 640 (Stany Zjednoczone Ameryki) Qualcomm Adreno 640 (Chiny) |
| Pamięć RAM | 6GB, 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie), Aktualizacja do Android 12 (Snow Cone) |
| Interfejs użytkownika | Samsung One UI 4.1 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 12 Mpix, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.4 μm, 1/2.55" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 16 Mpix, ƒ/2.2, 12 mm ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.0 μm, 1/3.1" Rozmiar sensora Super stabilne wideo |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Automatyczne HDR Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR10+, Optyczna stabilizacja obrazu (OIS), Nagrywanie dźwięku stereo |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 10 Mpix, ƒ/1.9, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.22 μm, 1/3" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 3100 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Funkcje | Ładowanie bezprzewodowe Qi Odwrócone ładowanie bezprzewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 3.1 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | Obsługa dźwięku o wysokim bitrate, Głośniki stereo, Strojenie przez AKG |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | ANT+ |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Samsung Galaxy S10e
Wideorecenzje
Zdjęcia Samsung Galaxy S10e
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Samsung Galaxy S10e?
Cena Samsung Galaxy S10e wynosi €130 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Samsung Galaxy S10e trafił do sprzedaży?
Model Samsung Galaxy S10e oficjalnie zadebiutował Piątek, 08 Marca 2019 r..
-
Czy Samsung Galaxy S10e jest dostępny w sklepach?
Nie, Samsung Galaxy S10e nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Samsung Galaxy S10e?
Model Samsung Galaxy S10e waży około 150 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Samsung Galaxy S10e?
Wyświetlacz Samsung Galaxy S10e ma 5.8 cala.
-
Ile aparatów ma Samsung Galaxy S10e?
Model Samsung Galaxy S10e ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.