Samsung Galaxy S22+ 5G
Specyfikacja Samsung Galaxy S22+ 5G
Ogólne
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy S22+ 5G |
| Alias modelu | S906B (Wersja międzynarodowa) SM-S906B/DS (Wersja międzynarodowa) SM-S906U (Stany Zjednoczone Ameryki) SM-S906W (Kanada) SM-S9060 (Chiny) SM-S906B (Wersja międzynarodowa) SM-S906U1 (Wersja międzynarodowa) SM-S906N (Wersja międzynarodowa) SM-S906E (Wersja międzynarodowa) SM-S906E/DS (Wersja międzynarodowa) SM-S906L (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 09 Lutego 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 25 Lutego 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €216.99 $199.44 £298 |
Konstrukcja
| Wysokość | 157.4 mm (6.20 cali) |
| Szerokość | 75.8 mm (2.98 cali) |
| Grubość | 7.6 mm (0.30 cali) |
| Waga | 195 g (6.88 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Gorilla Glass Victus+ Rama: Aluminium Przód: Gorilla Glass Victus+ |
| Kolory | czarny, ciemnoniebieski, Zielony, Szary, Purpurowy, Czerwony, Biały |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
| Elementy konstrukcji | Aluminiowa rama Armor |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6.6 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2340 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 393 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 88.3% |
| Szczytowa jasność | 1750 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Samsung Exynos 2200 (Wersja międzynarodowa) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (Wersja międzynarodowa) |
| Rdzenie CPU | 8 (Wersja międzynarodowa) 8 (Wersja międzynarodowa) |
| Proces technologiczny | 4 nm (Wersja międzynarodowa) 4 nm (Wersja międzynarodowa) |
| Maks. taktowanie CPU | 2.8 GHz (Wersja międzynarodowa) 3.0 GHz (Wersja międzynarodowa) |
| Architektura CPU | 64-bit (Wersja międzynarodowa) 64-bit (Wersja międzynarodowa) |
| Mikroarchitektura | 1x 2.8 GHz – Cortex-X2 3x 2.52 GHz – Cortex-A710 4x 1.82 GHz – Cortex-A510 (Wersja międzynarodowa) 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 (Wersja międzynarodowa) |
| Typ pamięci | LPDDR5 (Wersja międzynarodowa) LPDDR5 (Wersja międzynarodowa) |
| GPU | Samsung Xclipse 920 (Wersja międzynarodowa) Qualcomm Adreno 730 (Wersja międzynarodowa) |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone), z maksymalnie 4 dużymi aktualizacjami Android |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.56" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 10 Mpix, ƒ/2.4, 70 mm ( Teleobiektyw ), 1.0 μm, x3 Zoom optyczny, 1/3.94" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 12 Mpix, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.4 μm, 1/2.55" Rozmiar sensora Super stabilne wideo |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Automatyczne HDR Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR10+, Nagrywanie dźwięku stereo |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 10 Mpix, ƒ/2.2, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.22 μm, 1/3.24" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 4500 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
| Funkcje | Ładowanie bezprzewodowe Qi Odwrócone ładowanie bezprzewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Obsługa dźwięku o wysokim bitrate, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (obsługa trybu pulpitu) Obsługa Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Samsung Galaxy S22+ 5G
Wideorecenzje
Zdjęcia Samsung Galaxy S22+ 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Samsung Galaxy S22+ 5G?
Cena Samsung Galaxy S22+ 5G wynosi €216.99 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Samsung Galaxy S22+ 5G trafił do sprzedaży?
Model Samsung Galaxy S22+ 5G oficjalnie zadebiutował Piątek, 25 Lutego 2022 r..
-
Czy Samsung Galaxy S22+ 5G jest dostępny w sklepach?
Tak, Samsung Galaxy S22+ 5G jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Samsung Galaxy S22+ 5G?
Model Samsung Galaxy S22+ 5G waży około 195 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Samsung Galaxy S22+ 5G?
Wyświetlacz Samsung Galaxy S22+ 5G ma 6.6 cala.
-
Czy Samsung Galaxy S22+ 5G obsługuje 5G?
Tak, Samsung Galaxy S22+ 5G obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n260, n261.
-
Ile aparatów ma Samsung Galaxy S22+ 5G?
Model Samsung Galaxy S22+ 5G ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.