Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Specyfikacja Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Ogólne
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy S22 Ultra 5G |
| Alias modelu | S908B (Wersja międzynarodowa) SM-S908B/DS (Wersja międzynarodowa) SM-S908U (Stany Zjednoczone Ameryki) SM-S908W (Kanada) SM-S9080 (Chiny) SM-S908B (Wersja międzynarodowa) SM-S908U1 (Wersja międzynarodowa) SM-S908N (Wersja międzynarodowa) SM-S908E (Wersja międzynarodowa) SM-S908E/DS (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 09 Lutego 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 25 Lutego 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €309 $325 £269 ₹79,999 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.3 mm (6.43 cali) |
| Szerokość | 77.9 mm (3.07 cali) |
| Grubość | 8.9 mm (0.35 cali) |
| Waga | 228 g (8.04 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Gorilla Glass Victus+ Rama: Aluminium Przód: Gorilla Glass Victus+ |
| Kolory | czarny, Niebieski, Zielony, Purpurowy, Czerwony, Biały, Żółty |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
| Elementy konstrukcji | Aluminiowa rama Armor, Obsługa rysika (opóźnienie 2,8 ms) z integracją Bluetooth, akcelerometrem i żyroskopem |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6.8 cali |
| Rozdzielczość | 1440 × 3088 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.3:9 |
| Gęstość pikseli | 500 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.2% |
| Szczytowa jasność | 1750 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Samsung Exynos 2200 (Aruba) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (Wersja międzynarodowa) |
| Rdzenie CPU | 8 (Aruba) 8 (Wersja międzynarodowa) |
| Proces technologiczny | 4 nm (Aruba) 4 nm (Wersja międzynarodowa) |
| Maks. taktowanie CPU | 2.8 GHz (Aruba) 3.0 GHz (Wersja międzynarodowa) |
| Architektura CPU | 64-bit (Aruba) 64-bit (Wersja międzynarodowa) |
| Mikroarchitektura | 1x 2.8 GHz – Cortex-X2 3x 2.52 GHz – Cortex-A710 4x 1.82 GHz – Cortex-A510 (Aruba) 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 (Wersja międzynarodowa) |
| Typ pamięci | LPDDR5 (Aruba) LPDDR5 (Wersja międzynarodowa) |
| GPU | Samsung Xclipse 920 (Aruba) Qualcomm Adreno 730 (Wersja międzynarodowa) |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone), z maksymalnie 4 dużymi aktualizacjami Android |
| Interfejs użytkownika | Samsung One UI 8 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Poczwórny aparat | 108 Mpix, ƒ/1.8, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.33" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 10 Mpix, ƒ/2.4, 70 mm ( Teleobiektyw ), 1.12 μm, x3 Zoom optyczny, 1/3.52" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 10 Mpix, ƒ/4.9, 230 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), 1.12 μm, x10 Zoom optyczny, 1/3.52" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 12 Mpix, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.4 μm, 1/2.55" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF Super stabilne wideo |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Automatyczne HDR Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR10+, Nagrywanie dźwięku stereo |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 40 Mpix, ƒ/2.2, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.7 μm, 1/2.82" Rozmiar sensora PDAF |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
| Funkcje | Ładowanie bezprzewodowe Qi Odwrócone ładowanie bezprzewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Obsługa dźwięku o wysokim bitrate, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Samsung DeX Obsługa Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 Obsługa bezprzewodowego Samsung DeX (tryb pulpitu) |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Wideorecenzje
Zdjęcia Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Samsung Galaxy S22 Ultra 5G?
Cena Samsung Galaxy S22 Ultra 5G wynosi €309 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Samsung Galaxy S22 Ultra 5G trafił do sprzedaży?
Model Samsung Galaxy S22 Ultra 5G oficjalnie zadebiutował Piątek, 25 Lutego 2022 r..
-
Czy Samsung Galaxy S22 Ultra 5G jest dostępny w sklepach?
Tak, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Samsung Galaxy S22 Ultra 5G?
Model Samsung Galaxy S22 Ultra 5G waży około 228 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Samsung Galaxy S22 Ultra 5G?
Wyświetlacz Samsung Galaxy S22 Ultra 5G ma 6.8 cala.
-
Czy Samsung Galaxy S22 Ultra 5G obsługuje 5G?
Tak, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n260, n261.
-
Ile aparatów ma Samsung Galaxy S22 Ultra 5G?
Model Samsung Galaxy S22 Ultra 5G ma z tyłu Poczwórny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.