Samsung Galaxy Tab Active Pro
Specyfikacja Samsung Galaxy Tab Active Pro
Ogólne
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Tab Active Pro |
| Alias modelu | SM-T540 (Wersja międzynarodowa) SM-T547 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 01 Października 2019 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 01 Października 2019 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €600 |
Konstrukcja
| Wysokość | 243.5 mm (9.59 cali) |
| Szerokość | 170.2 mm (6.70 cali) |
| Grubość | 9.9 mm (0.39 cali) |
| Waga | 653 g (23.03 oz) |
| Kolory | czarny |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporność |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
| Elementy konstrukcji | Obsługa rysika |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Przekątna ekranu | 10.1 cali |
| Rozdzielczość | 1920 × 1200 px |
| Proporcje ekranu | 16:10 |
| Gęstość pikseli | 224 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 71.4% |
| Szczytowa jasność | 550 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Zgodny z MIL-STD-810G |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 670 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.0 GHz – Kryo 360 Gold (Cortex-A75) 6x 1.7 GHz – Kryo 360 Silver (Cortex-A55) |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 615 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB |
| Warianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 13 Mpix Lampa błyskowa automatyczna |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 7600 mAh |
| Wymienność | Wymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 15 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE - cellular model only, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 3.1 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | Samsung DeX (obsługa trybu pulpitu) |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Samsung Galaxy Tab Active Pro
Wideorecenzje
Zdjęcia Samsung Galaxy Tab Active Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Cena Samsung Galaxy Tab Active Pro wynosi €600 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Samsung Galaxy Tab Active Pro trafił do sprzedaży?
Model Samsung Galaxy Tab Active Pro oficjalnie zadebiutował Wtorek, 01 Października 2019 r..
-
Czy Samsung Galaxy Tab Active Pro jest dostępny w sklepach?
Nie, Samsung Galaxy Tab Active Pro nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Model Samsung Galaxy Tab Active Pro waży około 653 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Wyświetlacz Samsung Galaxy Tab Active Pro ma 10.1 cala.
-
Ile aparatów ma Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Model Samsung Galaxy Tab Active Pro ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.