Samsung Galaxy XCover FieldPro
Specyfikacja Samsung Galaxy XCover FieldPro
Ogólne
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy XCover FieldPro |
| Alias modelu | SM-G889F (Wersja międzynarodowa) SM-G889A (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €1,020 |
Konstrukcja
| Wysokość | 158.5 mm (6.24 cali) |
| Szerokość | 80.7 mm (3.18 cali) |
| Grubość | 14.2 mm (0.56 cali) |
| Waga | 256 g (9.03 oz) |
| Kolory | czarny |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporność |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 5.1 cali |
| Rozdzielczość | 1440 × 2560 px |
| Proporcje ekranu | 16:9 |
| Gęstość pikseli | 576 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 56.1% |
| Ochrona ekranu | Zgodny z MIL-STD-810G |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Samsung Exynos 9810 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.9 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.9 GHz – Exynos M3 4x 1.9 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP18 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 8.0 (Oreo) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 12 Mpix ( Obiektyw szerokokątny ), 1.4 μm, 1/2.55" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Potrójna lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/1.7 |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4500 mAh |
| Wymienność | Wymienna |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Micro-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE (3CA) Cat11 600/75 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b14 (700), b20 (800), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/i/r |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | Podwójne głośniki |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | Przycisk awaryjny PTT |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Samsung Galaxy XCover FieldPro
Wideorecenzje
Zdjęcia Samsung Galaxy XCover FieldPro
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Samsung Galaxy XCover FieldPro?
Cena Samsung Galaxy XCover FieldPro wynosi €1,020 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Samsung Galaxy XCover FieldPro trafił do sprzedaży?
Model Samsung Galaxy XCover FieldPro oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020 r..
-
Czy Samsung Galaxy XCover FieldPro jest dostępny w sklepach?
Nie, Samsung Galaxy XCover FieldPro nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Samsung Galaxy XCover FieldPro?
Model Samsung Galaxy XCover FieldPro waży około 256 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Samsung Galaxy XCover FieldPro?
Wyświetlacz Samsung Galaxy XCover FieldPro ma 5.1 cala.
-
Czy Samsung Galaxy XCover FieldPro obsługuje 5G?
Nie, Samsung Galaxy XCover FieldPro nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Samsung Galaxy XCover FieldPro?
Model Samsung Galaxy XCover FieldPro ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.