Samsung Galaxy Xcover Pro 2
Specyfikacja Samsung Galaxy Xcover Pro 2
Ogólne
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Xcover Pro 2 |
| Status | Anulowany |
Konstrukcja
| Wysokość | 169.5 mm (6.67 cali) |
| Szerokość | 81.1 mm (3.19 cali) |
| Grubość | 10.1 mm (0.40 cali) |
| Kolory | czarny |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporność |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.56 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 75.6% |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 5, Zgodny z MIL-STD-810G |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Samsung Exynos 1280 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 5 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A78 Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G68 |
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone) |
| Interfejs użytkownika | Samsung One UI 4.1 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 25 Mpix, ƒ/1.7, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ) 8 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 13 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.12 μm, 1/3.1" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4500 mAh |
| Wymienność | Wymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 25 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE-A (CA), HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/a/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr ANT+ Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Samsung Galaxy Xcover Pro 2
Najczęściej zadawane pytania
-
Czy Samsung Galaxy Xcover Pro 2 jest dostępny w sklepach?
Nie, Samsung Galaxy Xcover Pro 2 nie jest dostępny w sklepach, bo projekt został anulowany.
-
Jaką przekątną ma ekran Samsung Galaxy Xcover Pro 2?
Wyświetlacz Samsung Galaxy Xcover Pro 2 ma 6.56 cala.
-
Ile aparatów ma Samsung Galaxy Xcover Pro 2?
Model Samsung Galaxy Xcover Pro 2 ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.