Menu

Motyw

Język

Tecno Spark Go 1 4
Tecno

Tecno Spark Go 1

  • System operacyjny Android 14 HIOS 14
  • Wyświetlacz 6.67 cale 720x1600 piksele
  • Bateria 5000 mAh
  • Wydajność 3/4GB RAM Unisoc T615
  • Aparaty 13Mpix 1080p
  • Pamięć wewnętrzna 64/128GB eMMC 5.1

Specyfikacja Tecno Spark Go 1

Ogólne

Marka
Tecno
Model
Spark Go 1
Data zapowiedzi
Poniedziałek, 19 Sierpnia 2024 r.
Data wprowadzenia
Poniedziałek, 19 Sierpnia 2024 r.
Status
Dostępny
Ceny
€170

Konstrukcja

Wysokość
165.6 mm (6.52 cali)
Szerokość
77 mm (3.03 cali)
Grubość
8.4 mm (0.33 cali)
Materiały obudowy
Tył: Plastik
Rama: Plastik
Przód: Szkło
Kolory
czarny, Biały
Odporność
Odporny na kurz
Wodoodporny (przeciw zachlapaniom)
Certyfikaty odporności
IP54

Wyświetlacz

Typ wyświetlacza
IPS LCD
Przekątna ekranu
6.67 cali
Rozdzielczość
720 × 1600 px
Częstotliwość odświeżania
120 Hz
Proporcje ekranu
20:9
Gęstość pikseli
263 ppi
Stosunek ekranu do obudowy
≈ 84.2%
Ekran dotykowy
Tak
Funkcje ekranu
Pojemnościowy ekran dotykowy
Ekran wielodotykowy

Podzespoły

Chipset
Unisoc T615
Rdzenie CPU
8
Proces technologiczny
12 nm
Maks. taktowanie CPU
1.8 GHz
Architektura CPU
64-bit
Mikroarchitektura
2x 1.8 GHz – Cortex-A75
6x 1.6 GHz – Cortex-A55
Typ pamięci
LPDDR4X
GPU
ARM Mali-G57 MP1 @850 MHz
Pamięć RAM
3GB, 4GB
Pamięć wewnętrzna
64GB, 128GB
Typ pamięci wewnętrznej
eMMC 5.1
Warianty
64GB 3GB RAM
64GB 4GB RAM
128GB 3GB RAM
128GB 4GB RAM
Rozszerzanie pamięci
Tak
Gniazda kart
microSDXC

Oprogramowanie

System operacyjny
Android 14 (Upside Down Cake)
Interfejs użytkownika
HIOS 14

Aparat główny

Obsługa aparatów
Tak
Pojedynczy aparat
13 Mpix, ƒ/1.8, 27 mm ( Obiektyw szerokokątny )
PDAF
Obsługa lampy błyskowej
Tak
Typ lampy
Podwójna lampa LED
Funkcje
Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR)
Możliwości wideo
Tak
Rozdzielczość wideo
1080p @ 30 fps

Aparat przedni

Obsługa aparatów
Tak
Pojedynczy aparat
8 Mpix
Obsługa lampy błyskowej
Tak
Typ lampy
Podwójna lampa LED
Możliwości wideo
Tak

Bateria

Pojemność
5000 mAh
Moc ładowania przewodowego
15 W

Sieć

Karty SIM
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Prędkości transmisji danych
LTE, HSPA
Pasma 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Pasma 3G
HSPA: 900 / 2100 MHz
Pasma 4G
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)

Łączność

Obsługa Wi-Fi
Tak
Obsługa Bluetooth
Tak
Porty USB
USB Type-C
USB On-The-Go
Standard USB
Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS)
Obsługa GPS
Tak
Funkcje GPS
GPS
Obsługa NFC
Nie

Multimedia

Głośniki
Tak
Złącze słuchawkowe
Tak
Audio
Podwójne głośniki

Funkcje

Czujniki
Boczny czytnik linii papilarnych
Niesprecyzowane czujniki

Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.

Zdjęcia Tecno Spark Go 1

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje Tecno Spark Go 1?

Cena Tecno Spark Go 1 wynosi €170 i może się zmieniać w czasie.

Kiedy Tecno Spark Go 1 trafił do sprzedaży?

Model Tecno Spark Go 1 oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 19 Sierpnia 2024 r..

Czy Tecno Spark Go 1 jest dostępny w sklepach?

Tak, Tecno Spark Go 1 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.

Jaką przekątną ma ekran Tecno Spark Go 1?

Wyświetlacz Tecno Spark Go 1 ma 6.67 cala.

Czy Tecno Spark Go 1 obsługuje 5G?

Nie, Tecno Spark Go 1 nie obsługuje sieci 5G.

Ile aparatów ma Tecno Spark Go 1?

Model Tecno Spark Go 1 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.