Vivo S60
Specyfikacja Vivo S60
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | S60 |
| Alias modelu | V2571A (Wersja międzynarodowa) |
| Status | Według przecieków |
Konstrukcja
| Wysokość | 157.5 mm (6.20 cali) |
| Szerokość | 74.3 mm (2.93 cali) |
| Grubość | 7.9 mm (0.31 cali) |
| Waga | 207 g (7.30 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | Szary, Zielony, Biały |
| Odporność | Odporny na kurz i wodę (wytrzymuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.59 cali |
| Rozdzielczość | 1260 × 2750 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 459 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.7% |
| Szczytowa jasność | 5000 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy HDR Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | OriginOS 6 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.9, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.56" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 50 Mpix, ƒ/2.7, 73 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), 0.8 μm, x3 Zoom optyczny, 1/1.95" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Pierścieniowa lampa błyskowa LED |
| Funkcje | Czujnik spektrum barw Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 50 Mpix, ƒ/2.0, 21 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora Autofokus (AF) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 7200 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 90 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo S60
Najczęściej zadawane pytania
-
Czy Vivo S60 jest dostępny w sklepach?
Nie, Vivo S60 nie jest dostępny, ponieważ jeszcze nie miał premiery.
-
Ile waży Vivo S60?
Model Vivo S60 waży około 207 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo S60?
Wyświetlacz Vivo S60 ma 6.59 cala.
-
Czy Vivo S60 obsługuje 5G?
Tak, Vivo S60 obsługuje 5G na pasmach n1, n2.
-
Ile aparatów ma Vivo S60?
Model Vivo S60 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.