Vivo X300 FE
Specyfikacja Vivo X300 FE
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | X300 FE |
| Alias modelu | V2537 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 16 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 29 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €999 ₹79,999 |
Konstrukcja
| Wysokość | 150.8 mm (5.94 cali) |
| Szerokość | 71.8 mm (2.83 cali) |
| Grubość | 8.2 mm (0.32 cali) |
| Waga | 190 g (6.70 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | czarny, Zielony, Purpurowy, Biały |
| Odporność | Odporny na kurz i wodę (wytrzymuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.31 cali |
| Rozdzielczość | 1216 × 2640 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 461 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.2% |
| Szczytowa jasność | 5000 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Mohs poziom 4 |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów 2160Hz PWM Dimming Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3800 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 829 |
| Pamięć RAM | 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava), z maksymalnie 5 dużymi aktualizacjami Android |
| Interfejs użytkownika | OriginOS 6 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.6, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.56" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 50 Mpix, ƒ/2.7, 73 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), 0.8 μm, x3 Zoom optyczny, 1/1.95" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Wielofokusowa lampa błyskowa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama Obiektyw Zeiss |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 50 Mpix, ƒ/2.0, 20 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora Autofokus (AF) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Obiektyw Zeiss |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 6500 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 90 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 40 W |
| Funkcje | Ładowanie z pominięciem Odwrócone ładowanie przewodowe Odwrócone ładowanie bezprzewodowe Ładowanie przewodowe od 0 do 100% w 55 minut (zgodnie z deklaracją) |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Opcjonalne dodatkowe obiektywy zoom: 200 mm, 2,35× zoom optyczny, optyka Zeiss USB Power Delivery |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo X300 FE
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo X300 FE?
Cena Vivo X300 FE wynosi €999 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo X300 FE trafił do sprzedaży?
Model Vivo X300 FE oficjalnie zadebiutował Środa, 29 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Vivo X300 FE jest dostępny w sklepach?
Tak, Vivo X300 FE jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Vivo X300 FE?
Model Vivo X300 FE waży około 190 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo X300 FE?
Wyświetlacz Vivo X300 FE ma 6.31 cala.
-
Czy Vivo X300 FE obsługuje 5G?
Tak, Vivo X300 FE obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Vivo X300 FE?
Model Vivo X300 FE ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.