Vivo X60t Pro+
Specyfikacja Vivo X60t Pro+
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | X60t Pro+ |
| Alias modelu | V2056A (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 28 Czerwca 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 28 Czerwca 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €650 |
Konstrukcja
| Wysokość | 158.6 mm (6.24 cali) |
| Szerokość | 73.4 mm (2.89 cali) |
| Grubość | 9.1 mm (0.36 cali) |
| Waga | 191 g (6.74 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: skóra wegańska Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | Niebieski, Pomarańczowy |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.56 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2376 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Gęstość pikseli | 398 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 89.8% |
| Szczytowa jasność | 1300 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 5 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | OriginOS 1.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Poczwórny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.6 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.2 μm, 1/1.31" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 8 Mpix, ƒ/3.4, 125 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), x5 Zoom optyczny, 1/4.0" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 12 Mpix, ƒ/2.0, 50 mm ( Teleobiektyw ), x2 Zoom optyczny 48 Mpix, 114° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.0" Rozmiar sensora Gimbal Stabilization |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Laserowy autofokus Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Pixel Shift Dotknij, aby ustawić ostrość Obiektyw Zeiss Czujnik spektrum barw |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR10+ |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.5, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 4200 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 55 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, NavIC |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 32-bit/192kHz dźwięk Hi-Res |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Wirtualny czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo X60t Pro+
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo X60t Pro+?
Cena Vivo X60t Pro+ wynosi €650 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo X60t Pro+ trafił do sprzedaży?
Model Vivo X60t Pro+ oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 28 Czerwca 2021 r..
-
Czy Vivo X60t Pro+ jest dostępny w sklepach?
Tak, Vivo X60t Pro+ jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Vivo X60t Pro+?
Model Vivo X60t Pro+ waży około 191 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo X60t Pro+?
Wyświetlacz Vivo X60t Pro+ ma 6.56 cala.
-
Czy Vivo X60t Pro+ obsługuje 5G?
Tak, Vivo X60t Pro+ obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n28, n38, n41, n77, n78, n79.
-
Ile aparatów ma Vivo X60t Pro+?
Model Vivo X60t Pro+ ma z tyłu Poczwórny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.