Vivo Y3 Standard
Specyfikacja Vivo Y3 Standard
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | Y3 Standard |
| Alias modelu | V1930A (Chiny) V1930T (Chiny) |
| Data zapowiedzi | Piątek, 01 Listopada 2019 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 01 Listopada 2019 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €130 |
Konstrukcja
| Wysokość | 159.4 mm (6.28 cali) |
| Szerokość | 76.7 mm (3.02 cali) |
| Grubość | 8.9 mm (0.35 cali) |
| Waga | 191 g (6.74 oz) |
| Kolory | Atramentowy niebieski, Jadeitowa czerwień |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.35 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1544 px |
| Proporcje ekranu | 19.3:9 |
| Gęstość pikseli | 268 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 81.5% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A53 |
| Typ pamięci | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| Pamięć RAM | 3GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | eMMC 5.1 |
| Warianty | 64GB 3GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
| Interfejs użytkownika | Funtouch 9.1 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 13 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ) 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/1.8 |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 10 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcje Wi-Fi | Hotspot mobilny |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v4.2 |
| Porty USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo Y3 Standard
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo Y3 Standard?
Cena Vivo Y3 Standard wynosi €130 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo Y3 Standard trafił do sprzedaży?
Model Vivo Y3 Standard oficjalnie zadebiutował Piątek, 01 Listopada 2019 r..
-
Czy Vivo Y3 Standard jest dostępny w sklepach?
Nie, Vivo Y3 Standard nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Vivo Y3 Standard?
Model Vivo Y3 Standard waży około 191 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo Y3 Standard?
Wyświetlacz Vivo Y3 Standard ma 6.35 cala.
-
Ile aparatów ma Vivo Y3 Standard?
Model Vivo Y3 Standard ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.