Vivo Y30 5G
Specyfikacja Vivo Y30 5G
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | Y30 5G |
| Alias modelu | V2160 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 25 Lipca 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 25 Lipca 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €230 |
Konstrukcja
| Wysokość | 164 mm (6.46 cali) |
| Szerokość | 75.9 mm (2.99 cali) |
| Grubość | 8.3 mm (0.33 cali) |
| Waga | 193 g (6.81 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: Szkło |
| Kolory | czarny, Niebieski |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.51 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1600 px |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 270 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 82.2% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 700 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Warianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone) |
| Usługi Google Play | Tak |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Tryb zdjęć seryjnych Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 10 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo Y30 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo Y30 5G?
Cena Vivo Y30 5G wynosi €230 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo Y30 5G trafił do sprzedaży?
Model Vivo Y30 5G oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 25 Lipca 2022 r..
-
Czy Vivo Y30 5G jest dostępny w sklepach?
Tak, Vivo Y30 5G jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Vivo Y30 5G?
Model Vivo Y30 5G waży około 193 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo Y30 5G?
Wyświetlacz Vivo Y30 5G ma 6.51 cala.
-
Czy Vivo Y30 5G obsługuje 5G?
Tak, Vivo Y30 5G obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n28, n40, n41, n78.
-
Ile aparatów ma Vivo Y30 5G?
Model Vivo Y30 5G ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.
-
Czy na Vivo Y30 5G można korzystać z usług Google Play?
Tak, usługi Google Play działają na Vivo Y30 5G w pełni.