Vivo Y55L (vivo 1603)
Specyfikacja Vivo Y55L (vivo 1603)
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | Y55L (vivo 1603) |
| Alias modelu | 1603 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Sobota, 01 Października 2016 r. |
| Data wprowadzenia | Sobota, 01 Października 2016 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | ₹9,500 |
Konstrukcja
| Wysokość | 147.9 mm (5.82 cali) |
| Szerokość | 72.9 mm (2.87 cali) |
| Grubość | 7.5 mm (0.30 cali) |
| Waga | 142 g (5.01 oz) |
| Kolory | Złoty, Szary |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 5.2 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1280 px |
| Proporcje ekranu | 16:9 |
| Gęstość pikseli | 282 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 69.1% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 430 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 28 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 1.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A53 |
| Typ pamięci | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| Pamięć RAM | 2GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | eMMC 5.1 |
| Warianty | 16GB 2GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Interfejs użytkownika | Funtouch 2.6 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix Lampa błyskowa automatyczna |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 2650 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Micro-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcje Wi-Fi | Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v4.2 |
| Porty USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo Y55L (vivo 1603)
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo Y55L (vivo 1603)?
Cena Vivo Y55L (vivo 1603) wynosi ₹9,500 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo Y55L (vivo 1603) trafił do sprzedaży?
Model Vivo Y55L (vivo 1603) oficjalnie zadebiutował Sobota, 01 Października 2016 r..
-
Czy Vivo Y55L (vivo 1603) jest dostępny w sklepach?
Nie, Vivo Y55L (vivo 1603) nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Vivo Y55L (vivo 1603)?
Model Vivo Y55L (vivo 1603) waży około 142 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo Y55L (vivo 1603)?
Wyświetlacz Vivo Y55L (vivo 1603) ma 5.2 cala.
-
Ile aparatów ma Vivo Y55L (vivo 1603)?
Model Vivo Y55L (vivo 1603) ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.