Vivo Y600 Turbo
Specyfikacja Vivo Y600 Turbo
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | Y600 Turbo |
| Alias modelu | V2553A (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 25 Maja 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 27 Maja 2026 r. |
| Status | Wkrótce w sprzedaży |
| Ceny | €290 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.7 mm (6.44 cali) |
| Szerokość | 76.2 mm (3.00 cali) |
| Grubość | 8.3 mm (0.33 cali) |
| Waga | 215 g (7.58 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: Szkło |
| Kolory | Niebieski, Złoty, Biały |
| Odporność | Odporny na kurz i wodę (wytrzymuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.83 cali |
| Rozdzielczość | 1260 × 2800 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 450 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.3% |
| Szczytowa jasność | 5000 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Odporny na upadek (do 1,2 m) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów 4320Hz PWM Dimming Pojemnościowy ekran dotykowy HDR Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2700 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.7 GHz – Kryo Prime (Cortex-A720) 3x 2.4 GHz – Kryo Gold (Cortex-A720) 4x 1.8 GHz – Kryo Silver (Cortex-A520) |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 810 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | OriginOS 6 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/2.1 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 9020 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 90 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | Programowalny zasilacz (PPS) Uniwersalna Specyfikacja Szybkiego Ładowania (UFCS) USB Power Delivery |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo Y600 Turbo
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo Y600 Turbo?
Cena Vivo Y600 Turbo wynosi €290 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo Y600 Turbo ma zadebiutować?
Premiera Vivo Y600 Turbo została zaplanowana na Środa, 27 Maja 2026 r..
-
Czy Vivo Y600 Turbo jest dostępny w sklepach?
Nie, Vivo Y600 Turbo nie jest dostępny, ponieważ jeszcze nie miał premiery.
-
Ile waży Vivo Y600 Turbo?
Model Vivo Y600 Turbo waży około 215 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo Y600 Turbo?
Wyświetlacz Vivo Y600 Turbo ma 6.83 cala.
-
Czy Vivo Y600 Turbo obsługuje 5G?
Tak, Vivo Y600 Turbo obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Vivo Y600 Turbo?
Model Vivo Y600 Turbo ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.