Xiaomi 11T
Specyfikacja Xiaomi 11T
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | 11T |
| Alias modelu | 21081111RG (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 15 Września 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 05 Października 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €137.46 £259.99 |
Konstrukcja
| Wysokość | 164.1 mm (6.46 cali) |
| Szerokość | 76.9 mm (3.03 cali) |
| Grubość | 8.8 mm (0.35 cali) |
| Waga | 203 g (7.16 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: szkło Gorilla Victus |
| Kolory | Niebieski niebieski, Szary meteoryt, Księżycowa biel |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporny (przeciw zachlapaniom) |
| Certyfikaty odporności | IP53 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.67 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 85.1% |
| Szczytowa jasność | 1000 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass Victus |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 1200 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake), Aktualizacja do Android 13 (Tiramisu) |
| Interfejs użytkownika | MIUI 14 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 108 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.7 μm, 1/1.52" Rozmiar sensora 8 Mpix, ƒ/2.2, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora 5 Mpix, ƒ/2.4, 50 mm, 1.12 μm, 1/5.0" Rozmiar sensora Autofokus (AF) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Ciągły autofokus Cyfrowa stabilizacja obrazu Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Odblokowanie twarzą Geotagging Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Tryb nocny Panorama Autofokus detekcji fazy (PDAF) Tryb sceny Samowyzwalacz Dotknij, aby ustawić ostrość Ustawienia balansu bieli |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.5 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/3.06" Rozmiar sensora |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 67 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Xiaomi 11T
Wideorecenzje
Zdjęcia Xiaomi 11T
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi 11T?
Cena Xiaomi 11T wynosi €137.46 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi 11T trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi 11T oficjalnie zadebiutował Wtorek, 05 Października 2021 r..
-
Czy Xiaomi 11T jest dostępny w sklepach?
Tak, Xiaomi 11T jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Xiaomi 11T?
Model Xiaomi 11T waży około 203 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi 11T?
Wyświetlacz Xiaomi 11T ma 6.67 cala.
-
Czy Xiaomi 11T obsługuje 5G?
Tak, Xiaomi 11T obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Xiaomi 11T?
Model Xiaomi 11T ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.