Xiaomi 12S Pro
Specyfikacja Xiaomi 12S Pro
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | 12S Pro |
| Alias modelu | 2206122SC (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 04 Lipca 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 07 Lipca 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €670 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.6 mm (6.44 cali) |
| Szerokość | 74.6 mm (2.94 cali) |
| Grubość | 8.2 mm (0.32 cali) |
| Waga | 203 g (7.16 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło lub polimer silikonowy (eko skóra) Rama: Aluminium Przód: szkło Gorilla Victus |
| Kolory | Szary, Zielony, Purpurowy, Biały |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.73 cali |
| Rozdzielczość | 1440 × 3200 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 521 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 89.6% |
| Szczytowa jasność | 1500 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass Victus |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 730 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone) |
| Interfejs użytkownika | MIUI 13 |
| Usługi Google Play | Tak |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.9, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.22 μm, 1/1.28" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 50 Mpix, ƒ/1.9, 50 mm ( Teleobiektyw ), x2 Zoom optyczny PDAF 50 Mpix, ƒ/2.2, 115° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Tryb zdjęć seryjnych Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Obiektyw Leica Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość Czujnik spektrum barw |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR10+ |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.5, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.7 μm |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30/60 fps 720p @ 120 fps |
| Funkcje wideo | HDR10+ |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4600 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 120 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 50 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie bezprzewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Technologia Snapdragon Sound, Głośniki stereo, Strojenie przez Harman Kardon |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Żyroskop Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem Wirtualny czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | Quick Charge 4 USB Power Delivery 3.0 |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Xiaomi 12S Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi 12S Pro?
Cena Xiaomi 12S Pro wynosi €670 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi 12S Pro trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi 12S Pro oficjalnie zadebiutował Czwartek, 07 Lipca 2022 r..
-
Czy Xiaomi 12S Pro jest dostępny w sklepach?
Tak, Xiaomi 12S Pro jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Xiaomi 12S Pro?
Model Xiaomi 12S Pro waży około 203 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi 12S Pro?
Wyświetlacz Xiaomi 12S Pro ma 6.73 cala.
-
Czy Xiaomi 12S Pro obsługuje 5G?
Tak, Xiaomi 12S Pro obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Ile aparatów ma Xiaomi 12S Pro?
Model Xiaomi 12S Pro ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.
-
Czy na Xiaomi 12S Pro można korzystać z usług Google Play?
Tak, usługi Google Play działają na Xiaomi 12S Pro w pełni.