Xiaomi 17 Max
Specyfikacja Xiaomi 17 Max
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | 17 Max |
| Alias modelu | 2605EPN8EC (Wersja międzynarodowa) |
| Status | Według przecieków |
Konstrukcja
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | czarny, Niebieski, Biały |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.9 cali |
| Rozdzielczość | 1200 × 2608 px |
| Częstotliwość odświeżania | 2160 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 416 ppi |
| Szczytowa jasność | 3500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 2160Hz PWM Dimming 68 miliardów kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Pamięć RAM | 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | HyperOS 3 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 200 Mpix, ƒ/1.7 ( Obiektyw szerokokątny ), 1/1.4" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 50 Mpix, 70 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), x3 Zoom optyczny, 1/1.95" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 50 Mpix, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Czujnik spektrum barw Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Autofokus (AF) Obiektyw Leica Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Funkcje wideo | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR10+ |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 50 Mpix, ƒ/2.2, 21 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.61 μm, 1/2.88" Rozmiar sensora PDAF |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR10+ |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion (China) |
| Pojemność | 8000 mAh (China) |
| Moc ładowania przewodowego | 100 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 50 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe Odwrócone ładowanie bezprzewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Dolby Atmos, Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res, Technologia Snapdragon Sound, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Programowalny zasilacz (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Xiaomi 17 Max
Najczęściej zadawane pytania
-
Czy Xiaomi 17 Max jest dostępny w sklepach?
Nie, Xiaomi 17 Max nie jest dostępny, ponieważ jeszcze nie miał premiery.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi 17 Max?
Wyświetlacz Xiaomi 17 Max ma 6.9 cala.
-
Czy Xiaomi 17 Max obsługuje 5G?
Tak, Xiaomi 17 Max obsługuje 5G na pasmach n1, n2.
-
Ile aparatów ma Xiaomi 17 Max?
Model Xiaomi 17 Max ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.