Xiaomi Mi 11 Lite
Specyfikacja Xiaomi Mi 11 Lite
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mi 11 Lite |
| Alias modelu | M2101K9AG (Wersja międzynarodowa) M2101K9AI (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 29 Marca 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 16 Kwietnia 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €121.52 |
Konstrukcja
| Wysokość | 160.5 mm (6.32 cali) |
| Szerokość | 75.7 mm (2.98 cali) |
| Grubość | 6.8 mm (0.27 cali) |
| Waga | 157 g (5.54 oz) |
| Kolory | Boba Black, Niebieski kolor gumy do żucia, Brzoskwiniowy różowy kolor |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporny (przeciw zachlapaniom) |
| Certyfikaty odporności | IP53 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.55 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 85.3% |
| Szczytowa jasność | 500 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10 Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 732G |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 8 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.3 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 470 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 618 |
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | MIUI 12 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 64 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.7 μm, 1/1.97" Rozmiar sensora 8 Mpix, ƒ/2.2, 119° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora 5 Mpix ( Obiektyw makro ) Lampa błyskowa automatyczna |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.5 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/3.06" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4250 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 33 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Wirtualny czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Xiaomi Mi 11 Lite
Wideorecenzje
Zdjęcia Xiaomi Mi 11 Lite
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi Mi 11 Lite?
Cena Xiaomi Mi 11 Lite wynosi €121.52 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi Mi 11 Lite trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi Mi 11 Lite oficjalnie zadebiutował Piątek, 16 Kwietnia 2021 r..
-
Czy Xiaomi Mi 11 Lite jest dostępny w sklepach?
Tak, Xiaomi Mi 11 Lite jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Xiaomi Mi 11 Lite?
Model Xiaomi Mi 11 Lite waży około 157 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi Mi 11 Lite?
Wyświetlacz Xiaomi Mi 11 Lite ma 6.55 cala.
-
Czy Xiaomi Mi 11 Lite obsługuje 5G?
Nie, Xiaomi Mi 11 Lite nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Xiaomi Mi 11 Lite?
Model Xiaomi Mi 11 Lite ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.