Xiaomi Mi CC9
Specyfikacja Xiaomi Mi CC9
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mi CC9 |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 01 Lipca 2019 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 01 Lipca 2019 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €260 |
Konstrukcja
| Wysokość | 156.8 mm (6.17 cali) |
| Szerokość | 74.5 mm (2.93 cali) |
| Grubość | 8.7 mm (0.34 cali) |
| Waga | 179 g (6.31 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Gorilla Glass 5 Rama: Aluminium Przód: szkło Gorilla 5 |
| Kolory | czarny, Niebieski, Biały |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.39 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2340 px |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 403 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 85.8% |
| Szczytowa jasność | 430 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 710 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| Pamięć RAM | 6GB, 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie), Aktualizacja do Android 10 (Quince Tart) |
| Interfejs użytkownika | MIUI 11 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 48 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.0" Rozmiar sensora PDAF 8 Mpix ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps 720p @ 960 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.0, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4030 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Xiaomi Mi CC9
Wideorecenzje
Zdjęcia Xiaomi Mi CC9
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi Mi CC9?
Cena Xiaomi Mi CC9 wynosi €260 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi Mi CC9 trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi Mi CC9 oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 01 Lipca 2019 r..
-
Czy Xiaomi Mi CC9 jest dostępny w sklepach?
Nie, Xiaomi Mi CC9 nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Xiaomi Mi CC9?
Model Xiaomi Mi CC9 waży około 179 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi Mi CC9?
Wyświetlacz Xiaomi Mi CC9 ma 6.39 cala.
-
Ile aparatów ma Xiaomi Mi CC9?
Model Xiaomi Mi CC9 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.